Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

TZN Henna- Wrocław

TZN Henna- Wrocław
 
Grali między innymi podczas festiwalu "Cieszanów Rock Festiwal" na alternatywnej scenie, podczas festiwalu "Hey Ho Ramona" odbywającego się w Trzelcu i po raz kolejny w Krakowie podczas "Punk Fest".
gdzie?Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
Pl. Wróblewskiego 3, 50-413 Wrocław
kiedy?6 stycznia 2018 od 19:00

TZN HENNA: to zespół, który powstał w 1981 roku. Pierwsza winylowa 7"EP tej grupy nazywała się "Dzieci z brudnej ulicy". Po 6 latach swojej działalności zespół zawiesił swoją działalność. W roku 2010 skład zespołu przedstawiał się następująco:
- Tele Kesur
- Klaus
- Dynia
- Zygzak

Swój występ premierowy mieli na festiwalu o nazwie "Rock na bagnie 2011", gdzie spotkali się z bardzo miłym przyjęciem przez publiczność. W roku 2011 ukazała się ich druga 7"EP pod tytułem "Tzn Xenna 981-2011". Rok wydali swoją trzecią EP pod tytułem "Ścierwo". Również w roku 2012 ukazał się pierwszy, studyjny album grupy pod tytułem "Dziewczyny w pogo". Na następną płytę nie kazali długo czekać, już rok później na rynku muzycznym pojawiła się druga płyta pod tytułem "CZART PRLU".

Rok 2014, to aż osiemnaście zagranych koncertów "Czart PRL-u tour 2014". Mieli przyjemność zagrać również w Pokojowej Wiosce Kryszny, organizującej każdego roku koncerty dla Przystanku Woodstok. W 2014 roku Galicja Production zorganizowała również Punk Fest 2014 na którym grupa TZN Henna również miała przyjemność występować.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

W roku 2015 zespół zagrał podczas dwóch tras, które tworzyli wraz z Sexbombą. Podczas trasy "Wiosenne pogo" i "Skorpionalia 2015" odwiedzili, aż 13 różnych miast. Ponadto zagrali również 15 innych koncertów na różnych scenach. Grali między innymi podczas festiwalu "Cieszanów Rock Festiwal" na alternatywnej scenie, podczas festiwalu "Hey Ho Ramona" odbywającego się w Trzelcu i po raz kolejny w Krakowie podczas festiwalu "Punk Fest". W roku 2016 odwiedzili także "Przystanek Woodstock".

Zapraszamy Państwa już 6 stycznia 2017 roku o godzinie 19.00 do klubu Ciemna Strona Miasta Oficjal we Wrocławiu! Emocji nie zabraknie!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl