Tymon Tymański, Danziger, Rejza - koncert

Tymon Tymański, Danziger, Rejza - koncert
Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Tymona Tymańskiego, który jest kompozytorem, wokalistom, multiinstrumentalistom, poetą oraz prozaikiem.
Gdzie?
Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
15 września 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Tymona Tymańskiego, który jest kompozytorem, wokalistom, multiinstrumentalistom, poetą oraz prozaikiem. Swoją pierwszą formację założył mając jakieś dwanaście lat. Będąc w liceum poprowadził grupę nowofalową, pod nazwą: "Sni Sredstvom Za Uklanianie", w latach od 1984 do 1988, która z kolei przekształciła się w kwintet jazzowy, pod nazwą "Miłość". Jedna z najważniejszych postaci na polskiej scenie jazzowej.

Danziger - to natomiast trio pochodzące z miasta Gdańsk, które gra melodyjnego punk rocka. Ponad to deklarują głęboką niechęć do faszyzmu, a także do disco polo. Od roku 2016 prowadzą współpracę. Na swym koncie posiadają koncertówkę oraz epkę. Mawiają, iż ich najlepsze występy to te, które zostały odwołane.

Rejza jest trójmiejską punkową formacją. Rejza, która pojawia się na scenie zwiastuje wiele piosenek w krótkim czasie: jakieś osiemnaście kawałków w zaledwie pół godziny! Natomiast teksty zespołu potrafią poruszać ważne społeczne treści i właśnie dlatego grupa posiada dużą grupę wiernych fanów.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy serdecznie już 15-go września 2018 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl