Tymon Tymański & 3/4 "Paszkwile" - koncert

Tymon Tymański & 3/4 "Paszkwile" - koncert
Album pod tytułem: "Paszkwile" jest w istocie solowym debiutem Tymona Tymańskiego, kompozytora trójmiejskiego, tekściarza oraz scenarzysty.
Gdzie?
Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
Kiedy?
23 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert samego Tymona Tymańskiego z koncertowym programem pochodzącym z nowego albumu, pod tytułem: "PASZKWILE!" Artysta razem ze swymi kompanami scenicznymi wbije do Państwa z tej okazji, by dać wielkie i niezapomniane show. Zatem wpadnijcie licznie na tenże bal!

Album pod tytułem: "Paszkwile" jest w istocie solowym debiutem Tymona Tymańskiego, kompozytora trójmiejskiego, tekściarza oraz scenarzysty. Głównym tematem płyty jest Polska współczesna oraz Polacy, którzy są opisywani momentami bardziej poetycko, a kiedy indziej bezpardonowo i szorstko. Chociaż Tymański sporo czasu poświęca polityce oraz społecznym kwestiom, nie mogło również zabraknąć piosenek osobistych. Piosenka, nosząca tytuł: "Tamte dni" jest dedykowana Robertowi Brylewskiemu, który z kolei jest legendą alternatywy polskiej, a prywatnie mentorem oraz przyjacielem. Płyta muzycznie jest charakterystycznym dla artysty misz-maszem oraz kolażem sonicznym. Od post rocka po jazz i od folku po ambitną dyskotekę i od synth popu po sam eksperyment.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2019 roku, do Klubu Gdańskiego Protokultura, znajdującego się przy ulicy Niterów 29 b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl