Turbo "Back To The Past" + Internal Quiet - koncert

Turbo "Back To The Past" + Internal Quiet - koncert
Prestiżowa trasa odbywa się pod szyldami "Back To The Past". Podczas koncertowych wojaży grupa wykona materiał z kultowego już krążka "Kawaleria Szatana".
Gdzie?
Forty Kleparz
Kamienna 2-4, 30-001 Kraków
Kiedy?
12 września 2016 od 19:00

Forty Kleparz gościć będą 12 września zespół znany bardzo dobrze polskiej publiczności. Jeden z najpopularniejszych, ceniony przez krytykę i publiczność, najdłużej działający na polskiej scenie heavy & hard - TURBO!

Zespół wyruszył na kolejną trasę, w której ma zaznaczyć swą obecność w ponad czterdziestu lokalizacjach. Prestiżowa trasa odbywa się pod szyldami "Back To The Past". Podczas koncertowych wojaży grupa wykona materiał z kultowego już krążka "Kawaleria Szatana". Okazją do wspomnień będzie trzydziesta rocznica ukazania się słynnego albumu oraz rozległy przegląd dorobku Zespołu. Nie zabraknie również hitów, do których tak przywykliśmy.

Wojciech Hoffman, gitarzysta z zespołu jest przekonany, że trasa ta będzie naprawdę czymś wyjątkowym, ponieważ wyjątkowa jest płyta, która jej patronuje. "Kawaleria Szatana" to jeden z najistotniejszych polskich albumów metalowych ubiegłego wieku. Z płytą wiąże się mnóstwo wspomnień. To symbol lat szczęśliwych, nie tylko dla Wojciecha Hoffmana...

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Tytuł gościa specjalnego przypadł w zaszczycie świetnej formacji INTERNAL QUIET. Aleksandrów Łódzki to rodzinne miasto artystów tworzących grupę. INTERNAL QUIET coraz mocniej zaznacza swą pozycję na polskiej mapie klasycznych dźwięków heavy metalowych. Wojciech Hoffmann uważa, że to bardzo zwinny zespół z ogromnym potencjałem. Niebawem nastąpi debiut w postaci "When The Rain Comes Down".

Wspólna trasa koncertowa zespołów nie jest przypadkowa. Turbo zawsze dobiera sobie profesjonalnych współtowarzyszy, posiadających umiejętności i ten szczególny kunszt, który przyciąga uwagę słuchaczy.

Zapraszamy! Forty Kleparz, Kraków ulica Kamienna 2 - 4! 12 września, godzina 19:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl