Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tubis Trio

Tubis Trio
 
Czerpią inspiracje z wszystkich muzycznych stylów, z różnych epok, czasem nawet brzmi tutaj temat z muzyki pop
gdzie?Trójka - Program 3 Polskiego Radia
Myśliwiecka 3/5/7, 00-977 Warszawa
kiedy?10 września 2017 od 19:05

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na światową premierę albumu Tubis Trio, pod tytułem: "The Truth". Zespół Tubis Trio jest najbardziej obiecującą grupą, młodą polską formacją, która zbiera najczęściej recenzje entuzjastyczne. Są porównywani do tria szwedzkiego e.s.t., ponieważ stanowią bardzo zgrane combo, które współpracuje od wielu lat. Muzykom udało się stworzyć jeden organizm, natomiast każdy z nich to równoprawny kreator brzmień, zaskakującym wieloma odniesieniami do różnych stylów muzycznych oraz wciągającym w spektakl muzyczny.

Trio stara się wykonywać kompozycje autorskie, których styl jest określany jako improwizacje jazzowe, ale otwarte na szerokie horyzonty muzyczne. Jednak samo określenie jazz niesłusznie szufladkuje oraz ogranicza, jak twierdzi Maciej Tubis - pianista w zespole. Tworzą zatem piosenki z tematami melodyjnymi, jednak formami nieprzewidywalnymi. Polifonie klasycyzujące potrafią przechodzić w ostinata rockowe. Czerpią inspiracje z wszystkich muzycznych stylów, z różnych epok, czasem nawet brzmi tutaj temat z muzyki pop, jednak starają się członkowie zespołu, przerobić je tak, by posiadały największy artystyczny kunszt.

Płyta: "Live In Luxembourg" została uznana za jedną z najlepszych jazzowych płyt w roku 2009 na całym świecie. Nowy album formacji Tubis Trio, pt. "The Truth" z tego roku jest płytą dojrzałą, pełną emocji opowieścią o życiu. Zespół tą historie napisał z wielką lekkością oraz swobodą, prowadził słuchacza przez rytmiczno-harmoniczne meandry, kamuflując przy tym nieparzyste rytmy.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Już 10 września 2017 roku będzie można posłuchać nowej płyty Tubis Trio, od godziny 19:05, w Programie Trzecim Polskiego Radia (Warszawa).

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl