Trzeci dzień 3. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci

Trzeci dzień 3. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci
W tym roku hasło przewodnie to "Małe i duże filmowe podróże" i z tą myślą zapraszamy najmłodszych i nie tylko (dzieci od czterech do dwunastu lat) do filmowej przygody.
Gdzie?
Kino Pod Baranami
Rynek Główny 27, 31-010 Kraków
Kiedy?
18 września 2016 od 10:00
Za ile?
12 zł
Organizator
Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Już we wrześniu startuje Kino Dzieci będące ogólnopolski festiwalem filmowym. Będzie to trzecia edycja festiwalu organizowanego przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty. W tym roku hasło przewodnie to "Małe i duże filmowe podróże" i z tą myślą zapraszamy najmłodszych i nie tylko (dzieci od czterech do dwunastu lat) do filmowej przygody.

W całym kraju przygotowana została moc atrakcji takich jak śniadania filmowe, premiery, projekcje oraz spotkania. Festiwal Kino Dzieci odwiedzi w tym roku 27 miast na terenie Polski i zawita w więcej niż trzydziestu kinach. Osiem filmów pełnometrażowych dla dzieci stanie w szranki o miano najlepszego filmu, dwa z nich pojawią się u nas prosto z festiwalu Berlinale. Projekcje konkursowych filmów odbędą się we wszystkich miastach, ale to nie wszystkie atrakcje. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję wybrać ulubionego bohatera z produkcji krótkometrażowych. Oczywiście przypomnimy także wszystkie ulubione pozycje z zeszłorocznego festiwalu.

Program trzeciego dnia:
Kacper i Emma na safari, czas trwania: 75 minut
Rok produkcji: 2015, Reżyseria: A. L. Næss, Produkcja: Norwegia

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl