Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Trzaska – Mazurkiewicz – Szpura - koncert

Trzaska – Mazurkiewicz – Szpura - koncert
 
Kończąca się pierwsza dekada wieku XXI zwróciła twórczość artysty ku muzyce żydowskiej, tej tradycyjnej - klezmer.
gdzie?12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16, 00-265 Warszawa
kiedy?16 września 2017 od 20:30
za ile?60 zł

Mikołaj Trzaska jest saksofonistą, basowym klarnecistą oraz kompozytorem. Był również członkiem oraz założycielem znanego zespołu Miłość, który jest uznany za jedną z ważniejszych grup na scenie ówczesnej yassowej. Nagrali wraz z Miłością pięć płyt, a w tym dwie z Lesterem Bowiem. Trzaska w roku 1993 założył własną formację - Łoskot, natomiast w roku 1995 nagrał swoją pierwszą solową płytę, pod tytułem: "Cześć, cześć, cześć".

Założył w roku 2000 razem z żoną Aleksandrą Kilogram Records - wydawnictwo. Kończąca się pierwsza dekada wieku XXI zwróciła twórczość artysty ku muzyce żydowskiej, tej tradycyjnej - klezmer.

Jacek Mazurkiewicz jest kompozytorem oraz kontrabasistą. Interesuje go pojęta szeroko muzyka. Swe dźwięki stara się złożyć w całość i bazuje tutaj na emocjonalnych wrażeniach oraz na pulsie. Łączy elektronikę z akustyką i ciągle szuka nowych brzmień. Tworzy przede wszystkim autorskie projekty, jak między innymi:

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

* Gabinet Masażu Wewnętrznego Ucha
* Modular String Trio
* 3FoNIA

Również zajmuje się udźwiękowieniem, produkcją muzyki filmowej i do teatralnych przedstawień oraz komponowaniem. Także prowadzi warsztaty autorskie muzyczne i dźwiękowe. Paweł Szpura jest perkusistą, związanym z warszawską sceną Klubu, o nazwie Pardon, To Tu. Jest członkiem kilku projektów muzycznych stałych, jak na przykład:

* Wovoka
* Cukunft
* Hera

Artysta współpracuje z:
* Raphaelem Rogińskim
* Mikołajem Trzaską

Szpura nie był nigdy kształcony w żadnej muzycznej szkole. Pomimo tego, grał z wielkimi mistrzami, jak:
* Peter Brötzmann
* Pheeroan AkLaff
* Hamid Drak
* Nicole Mitchell
* Maria Răducanu
* Frank London.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 16 września 2017 roku, od godziny 20:30, w warszawskim Klubie 12on14 Jazz Club. Wstęp na koncert kosztuje 60 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl