Tribute to Violetta Villas - koncert
Jeden z największych głosów w piosence polskiej, to cudowne wokalizy, słodycz brzmienia oraz niezrównana z niczym moc.
Gdzie?
Kino KIJÓW.CENTRUM
Al. Zygmunta Krasińskiego 34, 30-101 Kraków
Kiedy?
12 maja 2018 od 19:00

Już 12-go maja 2018 roku zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Kina Kijów Kraków, znajdującego się przy Alei Zygmunta Krasińskiego 34, gdzie odbędzie się koncert, pod tytułem: „Tribute to Violetta Villas”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Gwiazdą tego wieczoru będzie artystka wszechstronnie uzdolniona oraz musicalowa aktorka, czyli Natasza Urbańska. Razem z nią na scenie wystąpi jedenaścioro wykonawców młodego pokolenia i wszyscy będą śpiewać najpiękniejsze piosenki z repertuaru wielkiej artystki, a mianowicie Violetty Villas. Będzie im towarzyszyła również dwudziesto-pięcio osobowa orkiestra, z dyrektorem - Tomaszem Chmielem.

Violetta Villas to zdecydowanie biały kruk wokalistyki na skalę światową. Jeden z największych głosów w piosence polskiej, to cudowne wokalizy, słodycz brzmienia oraz niezrównana z niczym moc. Niedoceniona, chociaż możliwe, że największa gwiazda polska wszechczasów. W trakcie poświęconego gwieździe koncertu dwugodzinnego usłyszą Państwo więcej niż dwadzieścia wielkich hitów z repertuaru Villas. Pośród nich znajdą się piosenki, takie jak między innymi: „Oczy czarne”, „List do matki”, „Granada”, „Mechaniczna lalka”, czy też „Czterdzieści kasztanów”, a także wiele innych.

Ostatni występ Violetty Villas w mieście Kraków miał miejsce dwanaście lat temu, ale po dziś dzień wielu wspomina go z rozrzewnieniem. Zatem nadszedł najwyższy już czas, aby oddać hołd tej wielkiej artystce oraz przypomnieć nieśmiertelne piosenki, które trafiają prosto w serca i cały czas budzą w słuchaczach silne emocje, tak w starszym pokoleniu, jak również u całkiem młodej widowni.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl