Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tribute to Michael Jackson - live music at Harenda - koncert

Tribute to Michael Jackson - live music at Harenda - koncert
 
Jego śmierć wstrząsnęła światem i było wokół niej wiele niewyjaśnionych wątków.
gdzie?Klub Harenda / Piwnica pod Harendą
Krakowskie Przedmieście 4/6, 00-333 Warszawa
kiedy?15 października 2017 od 20:00
za ile?40 zł
organizatorKlub Harenda

Fan Page Nick Sinckler ze Stanów Zjednoczonych bardzo serdecznie Państwa zaprasza na wspaniały wieczór z wielkimi hitami Michaela Jacksona. Koncert odbędzie się już 15-go października 2017 roku, od godziny 20:00, w warszawskim Klubie Herenda, znajdującym się przy Krakowskim Przedmieściu.

Przedstawiamy Państwu Michaela Josepha Jacksona, który urodził się w roku 1958, 29 sierpnia, w Gary. Odszedł natomiast w roku 2009, 25 czerwca, w Los Angeles. Jego śmierć wstrząsnęła światem i było wokół niej wiele niewyjaśnionych wątków. Muzyk amerykański, estradowy artysta, aktor, tancerz, autor tekstów, kompozytor oraz filantrop. Jego życie osobiste, a także kariera stała się częścią masowej kultury w ostatnich czterech dekadach. Jest dobrze znany na swiecie jako jeden z lepszych, a nawet najlepszych muzyków popowych, jak również jeden z popularniejszych w historii, który zwany jest "Królem Popu".

Specjalnie na ten koncert zespół przygotowuje największe przeboje Michaela Jacksona. Zaczynając od Jacksons 5, poprzez albumy późniejsze oraz świetnie znane, miedzy innymi: "Of the Wall", "Bad", "Thrilller", "Dangerous", "Forever Michael", czy też "Invincible" i wiele innych, które mają ukryte w sobie perełki. Czeka Was wielka podróż muzyczna, cofniecie się w czasie, a możecie poznać smak tej podróży jedynie w Klubie Herenda.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Wystąpią przed Wami: wokalista Nick Sinckler, vox - Ania Stanisławska, grający na gitarze Artur Twarowski boo boo, bass - Bartek Wojciechowski, klawisze - Adam Bieranowski, perkusja - Tomasz Mądzielewski Żaba.

Bilety na koncert są w cenie 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl