Tribute To Louis Armstrong - Troy "Satchmo" Anderson (Usa) & Band- koncert

Tribute To Louis Armstrong - Troy "Satchmo" Anderson (Usa) & Band- koncert
Troy Anderson jest wokalistą i trębaczem, pochodzącym z Florydy, jest także co najważniejsze wierną kopią Louisa Armstronga, zarówno gra jak i śpiewa jak legenda
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
11 marca 2019 od 20:00
Za ile?
40 zł

Ethno Jazz Festival ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników dobrego, starego jazzu już 11.03.2019 roku do Starego Klasztoru we Wrocławiu na niezapomniany wieczór z muzyką wybitnego Louisa Armstronga, który specjalnie dla Państwa przygotował gość z USA, Troy „Satchmo” Anderson oraz towarzyszący zespół.

TRIBUTE TO LOUIS ARMSTRONG- projekt przywracający do życia postać Louisa "Satchmo" Armstronga, zaprezentowanym w naprawdę zjawiskowy sposób, ta charakterystyczna barwa głosu, brzmienie trąbki i jeszcze chusteczka- bez wątpienia wrócił sam Louis Armstrong!

Troy Anderson jest wokalistą i trębaczem, pochodzącym z Florydy, jest także co najważniejsze wierną kopią Louisa Armstronga, zarówno gra, jak i śpiewa jak legenda, a ponadto jest bardzo podobny do Armstronga.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Koncert pod tytułem "Tribute to Louis Armstrong", to podróż zarówno w przestrzeni, jak i w czasie, można poczuć się tak, jakoby przeniosło się kilkadziesiąt lat wstecz do zadymionego klubu jazzowego w Nowym Jorku, Nowym Orleanie czy Chicago. Można ulec złudzeniu, że jest się na koncercie mistrza trąbki o wspaniałej, bardzo charakterystycznej barwie głosu.

Troy „Satchmo” Anderson swoją karierę zaczynał, kiedy to słuzył w US ARMY w Niemczech. Jednakże nie potrzebował wiele czasu, by zrozumieć, że to nie wojsko jest jego przeznaczeniem, a scena, muzyka, mikrofon i koncertowanie dla spragnionej muzyki publiczności.

Warto także wspomnieć o tym, że Anderson podczas pobytu w Niemczech miał ciężki wypadek, pracując przy konstrukcji namiotu o pokaźnych wymiarach, spadł z ponad 15 metrów wysokości. Obrażenia były bardzo poważne: złamane kończyny, złamane kości policzkowe, utrata zmysłu powonienia, zmysłu smaku, utracił czucie w wargach. Wtedy wydawało się, że jego kariera muzyczna została raz na zawsze przekreślona, jednakże po roku intensywnych i żmudnych ćwiczeń doszedł do zdrowia, a przede wszystkim odzyskał pełne czucie w wargach. Ponownie zaczął grać na trąbce i śpiewać, jednak ze względu na wypadek, swoją muzyczną karierę zaczął rozwijać od nowa.

To, że znów możemy podziwiać go na scenie, to dowód siły jego charakteru. Tytuł koncertu, to nie jest zwykły slogan marketingowy. "Tribute To Louis Armstrong", gdzie "tribute" po polsku oznacza HOŁD, jest po prostu prawdziwym HOŁDEM Troya Andersona dla swojego mistrza. To hołd za którym, kryje się ciężka praca okupiona wyrzeczeniami i codzienną walką z bólem.

Na scenie Troyowi Andersenowi towarzyszyć będzie TRIO polskich muzyków, a wśród nich:
- na fortepianie zagra prof. Dariusz Janus
- na perkusji zagra Marcin Piszczorowicz
- na kontrabasie zagra Jacek Kaliszewski

Już 11 marca 2019 roku Sala Gotycka Starego Klasztoru we Wrocławiu, godzina 20.00. Cena biletu: 40 zł. Zapraszamy na ten niezwykły i emocjonalny koncert!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl