Tribute to Justin Timberlake - koncert
W zespole znajduje się czternastu świetnych muzyków, który codziennie realizują się w różnych stylach muzycznych.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
23 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
39 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na największe w naszym kraju show muzyczne z utworami Justina Timberlake’a. W zespole znajduje się czternastu świetnych muzyków, który codziennie realizują się w różnych stylach muzycznych. Pochodzą również z różnych zakątków kraju członkowie grupy, poznali się w mieście Gdańsk. Wspaniale porozumiewają się oni na scenie, a także poza nią. Zespół posiada czterech wokalistów: Łukasz Reks, Aga Brenzak, Marcin „molènd” Molendowski oraz sama pomysłodawczyni projektu, czyli Dorota Theisebach.

Natomiast trzon formacji tworzy wręcz niezwykła rytmiczna sekcja: Dominik Kisiel i Mikołaj Basiukiewicz, którzy dbają o klawisze, mistrzem gitar jest Mateusz Jaremko, Tomasz Sadecki przypilnuje dla Was mocnego basu, zaś Nikodem Wojtkiewicz ubarwi każdy utwór w niezastąpione pady i perkusjonalia, a Mikołaj Stańko utrzymuje całość z pomocą dwóch pałek oraz wielkiego zestawu bębnów. Żeby całość była jeszcze lepsza nie moglibyśmy zapomnieć o dętej sekcji. W jej składzie natomiast znajduje się: Adam Skorczewski, który gra na trąbce, Radosław Kulesza - również trąbka, Jakub Klemensiewicz - gra na puzonie, Artur Ostrowski - również puzon oraz tuba.

Projekt jest energetyczna bombą, która porwie Was do wspólnej zabawy. W trakcie koncertu publika usłyszy największe hity Justina Timberlakea, jak między innymi: "Take Back the Night", "Seńorita", "Love Never Felt So Good", "My Love", czy też "Can Stop The Feeling".

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2018 roku, do gdańskiego Starego Meneża, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 39 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl