Tribute To Joss Stone w Starym Klasztorze - koncert

Tribute To Joss Stone w Starym Klasztorze - koncert
W trakcie występu w Starym Klasztorze mogą się Państwo spodziewać wielkich przebojów Joss Stone, jednak nie mogłoby również zabraknąć mniej znanych utworów samej artystki.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
27 lutego 2018 od 20:00
Za ile?
35 zł

Fanów muzyki soulowej zapraszamy serdecznie już 27-go lutego 2018 roku do Gotyckiej Sali, znajdującej się we wrocławskim Starym Klasztorze, przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych. Wieczór muzyczny Tribute Joss Stone zostanie poprowadzony przez wokalistkę z Wrocławia - Anję Sei wraz z formacją.

Fani wielkiego talentu Joss Stone z pewnością pamiętają występ Anji Sei, otwierający jedyny w mieście Wrocław koncert tego zespołu, w roku 2016, we wrześniu. W trakcie występu w Starym Klasztorze mogą się Państwo spodziewać wielkich przebojów Joss Stone, jednak nie mogłoby również zabraknąć mniej znanych utworów samej artystki.

Anja Sei - jest wokalistką, która pochodzi z Wrocławia, gra piosenki autorskie z pogranicza muzyki pop soul. Są to łatwo wpadające w uszy słuchaczy melodie. Występowała wraz z zespołem Pajujo, a także grała supporty przed Krzysztofem Zalewskim oraz Kamilem Bednarkiem. To półfinalistka edycji trzydziestej siódmej Przeglądu Piosenki Aktorskiej oraz finalistka Bitwy Muzycznej Radia Wrocław. Co głównie charakteryzuje wokalistę? Jest to z pewnością świetny kontakt z publiką, który jest dla niej najważniejszy. Zapraszamy zatem serdecznie!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl