Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tribute To Erykah Badu w Starym Klasztorze! - koncert

Tribute To Erykah Badu w Starym Klasztorze! - koncert
 
Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 i poświęcony będzie twórczości jednej z ważniejszych soulowych wykonawczyń, czyli Erykah Badu.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?25 stycznia 2018 od 20:00

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 25-go stycznia 2018 roku, we wrocławskiej Sali Gotyckiej, znajdującej się w Starym Klasztorze, przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 i poświęcony będzie twórczości jednej z ważniejszych soulowych wykonawczyń, czyli Erykah Badu. W aranżach niecodziennych usłyszą Państwo znane, a także mniej znane piosenki, jak miedzy innymi: "Didn't Cha Know", "Appletree", "On & On", "Bag Lady", "Sometimes", "Tyrone" oraz inne.

Wieczór muzyczny poprowadzi formacja w składzie: Michał Sobierajski, który zagra na pianinie i zaśpiewa, Natalia Lubrano, która z kolei zaśpiewa, Fryderyk Szulgit zagra dla Was na gitarze, Marcin Zimmer zajmie się basem, Andrzej Konieczny zagra na perkusji, a Anna Niełacna zaśpiewa w chórkach.

Jeżeli ktoś z Państwa zachował bilet z koncertu , jak dotąd jedynego we Wrocławiu, Erykah Badu, który odbywał się na Wyspie Słodowej, WrocLove Fest 2011, to wejdzie na TEN koncert zupełnie za darmo. Zatem spotkamy się z Wami 25-go stycznia roku 2018 na koncercie poświęconym wspaniałej wokalistce - ERYKAH BADU!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl