Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tribute to Dirty Dancing - Music & Dance Show

Tribute to Dirty Dancing - Music & Dance Show
 
Ogromne taneczno-muzyczne przedstawienie, koncert, w trakcie którego będziemy Wam przypominać największe hity pochodzące z kultowego już filmu.
gdzie?Teatr Muzyczny Roma - Duża Scena
Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa
kiedy?19 grudnia 2017 od 20:30
za ile?99 zł
organizatorSollus Entertainment

Z okazji trzydziestej rocznicy, która przypada w roku 2017 premiery obrazu filmowego, znanego wszystkim kinomanom: "Dirty Dancing" przygotowaliśmy specjalnie dla Was wspaniałą niespodziankę. Będzie to jedyne wydarzenie tego typu w naszym kraju. Ogromne taneczno-muzyczne przedstawienie, koncert, w trakcie którego będziemy Wam przypominać największe hity pochodzące z kultowego już filmu. Muzyka zabrzmi na żywo i będzie ona świetnym tłem tanecznego zespołu, który jest złożony z trzydziestu tancerzy.

Nasz koncert zainspirowany jest filmem, rzecz jasna. Dirty Band to zespół taneczny tworzony przez trzydziestu tancerzy, Art of Move. Choreografia to zadanie Marty Marcysiak oraz Michała Mroczkowskiego. Reżyserią zajął się Jacek Lisewski zaś Kierownikiem Muzycznym jest Piotr Kończal. Dirty Dancing Show, Warszawa odbędzie się już 19 grudnia 2017 roku, w Teatrze Muzycznym Roma, na Dużej Sali. Zaczynamy o godzinie 20:30, natomiast bilety wstępu kosztują 99 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl