Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tribute to Amy Winehouse w Sopocie - koncert

Tribute to Amy Winehouse w Sopocie - koncert
 
Liczni artyści młodego pokolenia podkreślają, iż właśnie Amy otworzyła muzyce brytyjskiej drzwi za Wielki Ocean.
gdzie?TAN
Bohaterów Monte Cassino 63, 81-753 Sopot
kiedy?16 września 2017 od 20:00

Artystka niezwykła - Amy Winehouse, do tego faktu nie trzeba nikogo szczególnie przekonywać. Liczni artyści młodego pokolenia podkreślają, iż właśnie Amy otworzyła muzyce brytyjskiej drzwi za Wielki Ocean. Śmierć młodej wokalistki zasmuciła muzyczny świat, a najbardziej fanów. Pomimo, że żyjąc wydała jedynie dwie płyty, zapamiętana zostanie jako Wielka Gwiazda. Porównywana często do Billie Holiday. Sam Tony Bennett (świetny jazzowy wokalista) porównał ją właśnie do tej znakomitej artystki. Powiedział tak dokładnie o dokumencie, pod tytułem: "Amy". Premiera filmu miała miejsce w roku 2015, 7-go sierpnia. W trakcie produkcji ponad dwugodzinnej widzowie obejrzeli liczne filmy prywatne z dzieciństwa Amy Winehouse, jak również archiwalne materiały z początku jej kariery i te, które pokazywały jak wyglądała praca w nagraniowym studiu przy tworzeniu materiałów do obu albumów.

Największe hity wokalistki wykona dla Państwa Marti Brown/Lena Romul. Natomiast supportować koncert będzie Warson oraz Brainwash. Jako siedemnastoletnia dziewczyna Lena Romul zdobyła Indywidualne Wyróżnienie na Jazz Juniors - rok 2007. Od tamtego momentu rozpoczęła się jej poważna przygoda muzyczna. Ze swymi projektami występowała na:

* Festiwalu Slot Art
* Festiwalu Bukarest International Jazz
* Festiwalu No Border
* Festiwalu Krokus Jazz
* Jazz Juniors

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Przeszła również edukację muzyczną, mianowicie I oraz II stopnia POSM - Poznań, Akademię Muzyczną imienia K. Lipińskiego - Wrocław, Jazzowe Studium Policealne - Warszawa. Po dwóch latach była pierwszą w historii kobietą, która miała na swoim koncie główną nagrodę ze swym zespołem, o nazwie: Lena Romul Quintet - konkurs międzynarodowy - Jazz Juniors, rok 2009. Ta nagroda była przyznana, między innymi przez Adama Pierończyka i Leszka Możdżera. W roku 2012 wraz z Patrykiem Kraśniewskim, zajęli miejsce III na konkursie Międzynarodowym Jazzowym odbywającym się w Bukareszcie (Jazz in Dreadlocks).

Dyskografia:

* Wojtek Pilichowski, tytuł: "Fair of Noise", nakładem Universal Music, rok 2010
* Yazzbot Mazut, tytuł: "Mazut Mazut", nakładem Multikulti, rok 2010
* Pilichowski Band, pod nazwą: "Zamek Kliczków - Koncert" i jest to DVD, nakładem Fonografika, rok 2012
* Wojtek Pilichowski, pod tytułem: "Noise Live, czyli koncert w Trójce" Radio Polskie, rok 2011
* Lena Romul, pod tytułem: "Pegaz", nakładem Captain Earth, rok 2014
* Lena Romul, pod tytułem: "Industrialnie / Instynktownie", nakładem Captain Earth, rok 2013
* Dup! - Zwei, nakładem Karrot Kommando, rok 2016
* Live At POLIN Orkiestra NAXOS - COEXIST!, nakładem Milo Records, rok 2015
* Pablopavo, pod tytułem: "Ladinola", nakładem Karrot Kommando, rok 2017
* Johny Rockers, pod tytułem: "Stay Connected", nakładem Lou&Rocked Boys, rok 2017

Jest także w przygotowaniu trzecia solowa płyta artystki pod tytułem: "Marti Brown". Jej premiera jest planowana na jesień nakładem Karrot Kommando - wydawnictwo. Na koncert zapraszamy już 16 września 2017 roku, do Sopockiego TAN, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 63.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl