Tribute to AC/DC - koncert
Pod tymi facetami scena po prostu płonie! Wielkie podobieństwo do AC/DC, jakość dźwięku oraz barwa głosu w bardzo pozytywny sposób zaskakują publikę.
Gdzie?
Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej
Niterów 29b, 80-864 Gdańsk
Kiedy?
10 czerwca 2018 od 19:00

Już 10-go czerwca zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wydarzenie z cyklu: "Tribut to ..". Usłyszycie tym razem popularne szlagiery AC/DC, które wykona ukraiński AS/DS, posiadający status oficjalnego tribute składu formacji AC/DC.

Na swoim koncie mają oni więcej niż pięćset koncertów w ciągu pięciu lat. Mają również tysiące wiernych fanów. To najlepszy tribute skład zespołu AC/DC we Wschodniej Europie, to eksplozja świateł i dźwięków. AS/DS stworzyli wyjątkowy wręcz projekt, bo są niebywale podobni do formacji oryginalnej, czyli do zespołu AC/DC nie jedynie z wyglądu. Ponad to grają w stylu wielce podobnym do oryginalnego oraz używają takiej samej mocy, trudnej do opisu, jednak łatwej do odczucia.

Pod tymi facetami scena po prostu płonie! Wielkie podobieństwo do AC/DC, jakość dźwięku oraz barwa głosu w bardzo pozytywny sposób zaskakują publikę. Zatem przygotujcie się Państwo na ponad dwie godziny najlepszych piosenek AC/DC. Więcej informacji i przedsprzedaż biletów już niebawem.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Was serdecznie już 10-go czerwca 2018 roku, do gdańskiej Protokultury Klubu Sztuki Alternatywnej, znajdującego się przy ulicy Niterów 29 b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl