Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Trasa Koncertowa Uratsakidogi - koncert

Trasa Koncertowa Uratsakidogi - koncert
 
Ten kolektyw czteroosobowy na mapie muzycznej Moskwy istnieje od roku 2000, ale dopiero ich płyta tegoroczna zainteresowała twórczością zespołu więcej słuchaczy, również poza krajem.
gdzie?Pogłos Sala Główna
Burakowska 12, 01-066 Warszawa
kiedy?5 marca 2019 od 19:00

Jeżeli myślicie Państwo, że w muzyce widzieliście już wszystko, nie ma nic bardziej mylącego! No Borders Tours i Piranha Tourbooking zapraszają Was bardzo serdecznie na koncert reprezentantów stylu muzyki black hop - black metal rapu! Projekt muzyków, pod nazwą "Uratsakidogi", między innymi: "What We Feel", w którym występować będą, a także promować swoją ostatnią długogrającą płytę, noszącą nazwę: "Black Hop".

Rosja, black metal rap - Uratsakidogi
Z odległych krain getta moskiewskiego, z najmroczniejszych nor ponurych i blokowisk w najróżniejszych odcieniach szarości, z zewnętrznych siłowni, które są zlokalizowane na obrzeżach lasów rosyjskich...właśnie stamtąd wywodzi się formacja.

Ten kolektyw czteroosobowy na mapie muzycznej Moskwy istnieje od roku 2000, ale dopiero ich płyta tegoroczna zainteresowała twórczością zespołu więcej słuchaczy, również poza krajem. Tytuł nowego albumu jest równocześnie deklaracją stylu, który formacja uprawia. Jedyny i prawdziwy w swym rodzaju black metal i hip hop w jednym. Jeśli nie możecie sobie tego wyobrazić, to przypomnijcie sobie dobry bit, który jest grany przez live band, potem ze swoją nawijką wjeżdża Abbath. Właśnie tak brzmi Uratsakidogi.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Po odbytych licznych koncertach w rodzinnych stronach zespół wyrusza nareszcie, by podbijać Europę! Zatem koncert, który odbędzie się w stolicy, ma być jednym z trzech, które dadzą w naszym kraju, w granicach swej trasy europejskiej. Koniecznie sprawdźcie grupę w małych klubach, bo jeżeli pójdą w ślady swych ziomali z zespołu Moscow Death Brigade za parę lat może stać się nie bardzo trudne.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go marca 2019 roku, do warszawskiego Pogłosu (Sala Główna), znajdującego się przy ulicy Burakowskiej 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl