Transsexdisco - koncert
Ich muzyka to głównie rock, jednak mogą Państwo doszukiwać się popowych brzmień z klimatem elektronicznym.
Gdzie?
Klub Studencki Żaczek w Krakowie
Al. 3 Maja 5, 30-063 Kraków
Kiedy?
30 listopada 2019 od 20:00

Zespół Transsexdisco działa i koncertuje bardzo intensywnie od roku 2007. Założycielem grupy jest Damian Lange. Ich muzyka to głównie rock, jednak mogą Państwo doszukiwać się popowych brzmień z klimatem elektronicznym. Również nie brakuje energii punk-rockowej. Formacja posiada na swoim koncie liczne wyróżnienia na przeglądach oraz festiwalach, między innymi: laureat Eko Union Of Rock (Węgorzewo), rok 2009.

Do tego czasu grupa Transsexdisco wydała cztery albumy: EP "Ultrapromo", płytę "Ultrachemia", wyprodukowany dzięki własnym siłom, a także album "Transsexdisco", jak również „Surreal” wydany dzięki S.P. Koncertowali z formacją "Strachy na Lachy". Natomiast w dniu 18-go lipca roku 2014 Damian Lange, razem z Kasią Nosowską i Muńkiem Staszczykiem, na zaproszenie specjalne Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego wystąpili w czasie benefisu z okazji trzydziestolecia jego scenicznego debiutu podczas Jarocin Festival.

W roku 2017, 24-go lutego dzięki nakładowi SP Records ukazał się nowy album, noszący tytuł: „Surreal”. Do tej pory ukazały się również 4 wideoklipy, które promują nowy materiał: 'Wyspa', 'W transie', 'Do trzech' i 'Nic na siłę'. Piosenką ostatnią, która promowała płytę jest „Nie znikam”.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 30-go listopada 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studenckiego Żaczek, znajdującego się przy Ali 3-go Maja 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl