Transsexdisco - koncert
Jak do tej pory formacja Transsexdisco wydała cztery albumy: "Ultrapromo" (EP), płytę, pt.: "Ultrachemia", wyprodukowaną własnymi siłami i album "Transsexdisco", a także „Surreal”
Gdzie?
Klub Muzyczny Metro
Miszewskiego L. 12/13, 80-239 Gdańsk
Kiedy?
8 listopada 2019 od 20:00

Formacja Transsexdisco działa intensywnie, a także koncertuje od roku 2007, od czerwca. Założycielem grupy jest Damian Lange. Natomiast muzyka transów to głównie rock, jednak można doszukiwać się dźwięków popowych z klimatem elektronicznym. Ale nie mogłoby również zabraknąć energii punk-rockowej. Formacja na koncie ma liczne wyróżnienia na festiwalach oraz przeglądach, jak między innymi: jest laureatem samego Eko Union Of Rock, Węgorzewo, rok 2009. Jak do tej pory formacja Transsexdisco wydała cztery albumy: "Ultrapromo" (EP), płytę, pt.: "Ultrachemia", wyprodukowaną własnymi siłami i album "Transsexdisco", a także „Surreal” wydany dzięki S.P. Records. Koncertowali z formacją "Strachy na Lachy". 18-go lipca roku 2014 Damian Lange, razem z Kasią Nosowską i Muńkiem Staszczykiem, na zaproszenie specjalne Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego wystąpili w trakcie benefisu z okazji trzydziesto-lecia jego scenicznego debiutu podczas Jarocin Festival.

W roku 2017, 24-go lutego dzięki nakładowi SP Records ukazał się nowy album formacji, pod tytułem: „Surreal”. Do tej pory ukazały się również cztery wideoklipy, które promowały nowy materiał: 'Wyspa', 'W transie', 'Do trzech' i 'Nic na siłę'. Natomiast ostatnią piosenką, która promuje płytę jest: „Nie znikam”.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Klubu Muzycznego metro, znajdującego się przy ulicy Miszewskiego L. 12/13. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl