Transsexdisco - koncert
Zespół Transsexdisco na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia. koncertowali też z grupą Strachy na Lachy, co jest wielkim odznaczeniem.
Gdzie?
Klub Stodoła - Open Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
18 marca 2018 od 19:00
Za ile?
37 zł

Formacja Transsexdisco działa bardzo intensywnie, a także daje koncerty od 2007 roku, czerwiec. Założycielem zespółu był Damian Lange. Styl transów jest przede wszystkim rockiem, jednak można się tutaj doszukiwać również popowych brzmień z klimatem iście elektronicznym. Nie zabraknie także energii punk-rockowej. Grupa na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia z festiwali oraz przeglądów, miedzy innymi: są laureatami Eko Union Rock, Węgorzewo, rok 2009. Jak do tego czasu, formacja Transsexdisco wydala cztery albumy: Epkę, pt.: "Ultrapromo", płytę, pt.: "Ultrachemia", którą udało im się wyprodukować tylko własnymi siłami i album, pt.: "Transsexdisco", jak również „Surreal” wydany przez SP Records.

Zespół Transsexdisco na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia. koncertowali też z grupą Strachy na Lachy, co jest wielkim odznaczeniem. W roku 2014, dokładniej 18-go lipca Damian Lange, pod czujnym okiem Kasi Nosowskiej i Muńka Staszczyka, na zaproszenie specjalne Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego dał występ w trakcie benefisu odbywającego się z okazji trzydziestolecia jego scenicznego debiutu na Festiwalu w Jarocinie.

W roku 2017, 24-go lutego dzięki SP Records ukazał się nowy krążek grupy, noszący tytuł: „Surreal”. Jak do tej pory ukazały się również 4 wideoklipy, które promowały materiał, nosiły tytuły: 'W transie', 'Do trzech', 'Wyspa' i 'Nic na siłę'. Ostatnim utworem promującym płytę jest „Nie znikam”.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 18-go marca 2018 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła - Open Stage, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 37 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl