Toto - 40 Trips Around The Sun - koncert
Zespół Toto wyruszył w trasę pod nazwą: „40 Trips Around the sun” z początkiem roku 2018, aby celebrować swe czterdziestolecie.
Gdzie?
Opera Leśna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
Kiedy?
25 czerwca 2019 od 20:30
Za ile?
189 zł

„Rosanna”, „Africa”, „Hold the line” oraz wiele innych wręcz niezapomnianych hitów usłyszą Państwo już 25-go czerwca - Opera Leśna, Sopot. Toto powraca do naszego kraju, aby raz jeszcze świętować z fanami polskimi swe czterdziestolecie. Na imprezę zapraszają B90 oraz Knock Out Productions.

Zespół Toto wyruszył w trasę pod nazwą: „40 Trips Around the sun” z początkiem roku 2018, aby celebrować swe czterdziestolecie. Zainteresowanie słuchaczy poszczególnymi przystankami wymusiło na artystach jej przedłużenie o następny obrót Słońca oraz kolejne koncerty. Po wizycie zimowej Toto teraz odwiedzą nasz kraj u progu wakacji i zaprezentują swoje umiejętności, a także hity już 25-go czerwca, o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 189 złotych.

Zespół Toto ze Stanów Zjednoczonych - nie ma wielu formacji popularnej muzyki, które odcisnęły na niej takie ogromne piętno, jak właśnie Toto. Jeżeli policzylibyśmy albumy, jakie w sumie nagrali, wyszłaby nam zdumiewająca wręcz liczba, która przekracza 5000 tytułów. Sprzedały się natomiast łącznie w więcej niż 500 milionach egzemplarzy. Pośród nich znajdą Państwo więcej niżeli dwieście płyt z nominacjami do nagrody Grammy. Przez więcej niż czterdzieści lat grania oraz tysiące występów gościnnych, choćby na legendarnym krążku Michaela Jacksona, pod tytułem: "Thriller", wielu innych dowodach uznania i uwielbiania, Toto zostaje formacją, której koncerty oraz wydawnictwa ciągle sprzedają się wręcz wspaniale. Jak do tego momentu rozeszło się więcej niż 40 milionów albumów zespołu na całej kuli ziemskiej. Toto jest pop kulturą. To także jeden z nielicznych zespołów z siedemdziesiątych lat, które przetrwały mimo zmieniających się jak w kalejdoskopie trendów oraz stylów, zdobywając następne generacje wiernych fanów.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Nie mamy żadnych wątpliwości, iż Toto przeżywają obecnie renesans swej popularności na świecie. Nowa kompilacja przebojów grupy, pod tytułem: "40 Trips Around The Sun" miała swój debiut w 8 państwach, w roku 2018, w marcu. W niedawnym czasie zespół Weezer przerobił klasyczne utwory "Africa" i "Rosanna", czym ściągnęli uwagę mediów oraz uzyskali więcej niż 20 milionów streamów. To natomiast przełożyło się na wielki wzrost zainteresowania oryginalnymi wersjami od Tato. "Africa" ma bowiem na Spifity wynik 422 milionów streamów. Zespół odwdzięczył się swym młodszym kolegom po fachu, coverując ich sławną piosenkę, pod tytułem: "Hash Pipe".

"40 Trips Around The Sun" promowane na trasie po krajach europejskich oraz po Ameryce Północnej - zespół zagrał w Ziggo Dome (Amsterdam), Royal Albert Hall (Londyn) oraz The Ryman Auditorium (Nashville). To będzie najbardziej intensywne tournée grupy od wielu lat, a potrwa przez większą część roku 2019.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl