ToteM, Drown My Day - koncert
Muzykę grupy natomiast definiuje głównie growl Weroniki. Nie trzeba go jednak przedstawiać licznym fanom ciężkich brzmień płynących z Polski.
Gdzie?
Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
13 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
25 zł

ToteM oraz Drown My Day wyruszają w trasę koncertową! Zatem szykujcie się, że będzie bardzo głośno. Bo to Iron Realm Productions serdecznie zaprasza na 4 koncerty Totem oraz Drown My Day, ekip metalowych, które specjalizują się w hałasie wręcz bezkompromisowym.

Totem (Bukowno i Kraków) jest to banda ziomeczków z zespołem nieuleczalnym, który objawia się produkcją niepokojących dźwięków oraz brzmień. Od roku 2001 koncertują i nagrywają mając w tym procesie mniejsze bądź większe przerwy. Na ich koncie są dwa pełne krążki, a także dwie demówki - ostatnie wydawnictwo - EPka, nosząca tytuł: ”Limbo”, ukazała się w roku 2015. Muzyka zespołu Totem jest przede wszystkim metalcorem, jednak posiada również mocne dość naleciałości od strony thrashu oraz death metalu. Muzykę grupy natomiast definiuje głównie growl Weroniki. Nie trzeba go jednak przedstawiać licznym fanom ciężkich brzmień płynących z Polski.

Zespół Drown My Day pochodzi z Krakowa. Chociaż sami woleliby określać swą muzykę mianem death metalu, ciężko byłoby nie wyczuwać tutaj mięsistych breakdownów, w trakcie których niejedno już czoło spotkało na swej drodze podłogę. Drown My Day zdołali wydać, jak do tej pory, jedną płytę długogrającą oraz 4 EPki, zaś na swym koncie posiadają dwanaście lat hałasowania. Ostani ich album, noszący tytuł: ”Nightmare Becomes Reality” światło dzienne ujrzał dwa lata wstecz.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 13-go kwietnia 2018 roku, do krakowskiego Klubu Zaścianek, znajdującego się przy ulicy Rostafińskiego J. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl