Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tommy Cash - koncert

Tommy Cash - koncert
 
Nowoczesne i elektroniczne brzmienie połączone z postsowiecką stylistyką, a także mocnym akcentem razem są złożone na fantastycznie dziwną oraz dość mroczną artystyczną kreację tego estońskiego rapera
gdzie?Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
kiedy?14 lutego 2019 od 19:00
za ile?89 zł

Tommy Cash jest estońskim raperem, który uważa, że niebawem stanie się gwiazdą światowego rapu. Klipy produkowane przez artystę z wielką dbałością o szczegóły, jak między innymi słynne w internecie "Winaloto", które rozprzestrzenia się dosłownie z prędkością światła, pokazują, iż ma duże szanse na zrealizowanie swojego marzenia.

Nowoczesne i elektroniczne brzmienie połączone z postsowiecką stylistyką, a także mocnym akcentem razem są złożone na fantastycznie dziwną oraz dość mroczną artystyczną kreację tego estońskiego rapera. Ta świeżość w ścigłym tempie daje mu wielu wiernych fanów.

W roku 2014 pojawiła się jego debiutancka płyta, pod tytułem: "Euroz Dollaz Yeniz”. Od czasu wydania albumu Tommy Cash udowadnia, iż nie jest jedynie sezonowym żartem internetowym ubranym w dresy od Adidasa, klapki oraz koszulkę na ramiączkach. W dość szybkim tempie zdobył sławę, na początku w samej Estonii oraz pozostałych bałtyckich państwach, potem w Rosji, zaś teraz ma czas na podbijanie Europy Zachodniej. Sam o sobie Tommy Cash mawia, że jest pięknym chłopcem posiadającym charyzmę siedmiolatka i wąsem jak Salvador Dali. Poza tym jest tandetny, głupkowaty oraz oderwany od rzeczywistości.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go lutego 2019 roku, do warszawskiego Klubu Proxima, znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl