Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tomasz Wendt Quartet - koncert

Tomasz Wendt Quartet - koncert
 
Tomasz Wendt Quartet jest formacją, w której każdy z członków może być kompozytorem-twórcą, a także improwizatorem i pomimo tego muzycy odnajdują wspólny muzyczny język, którym się posługują.
gdzie?Białołęcki Ośrodek Kultury | Kino na Boku
Van Gogha 1, 03-188 Warszawa
kiedy?19 listopada 2017 od 18:00
za ile?20 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie grupę Tomasz Wendt Quartet. Muzycy z zespołu starają się połączyć posiadaną wiedzę z różnych muzycznych doświadczeń, miłości płynącej do jazzu, wielkiej fascynacji melodią oraz rytmem, a także otwartości na wpływy współczesne. Tomasz Wendt Quartet jest formacją, w której każdy z członków może być kompozytorem-twórcą, a także improwizatorem i pomimo tego muzycy odnajdują wspólny muzyczny język, którym się posługują. Muzykę grupy wyróżnia otwartość na ciągłe szukanie nowych dróg, obok zakorzenionej bardzo głęboko jazzowej tradycji.

Liderem formacji jest Tomasz Wendt, który jest jednocześnie laureatem Nagrody Fryderyk, z roku 2017 (kategoria: Jazzowy Debiut Fonograficzny). Również laureat licznych konkursów, tak w kraju, jak i za granicą, na przykład: Jazz nad Odrą, Konkurs Improwizacji Jazzowej - Katowice, Jazz Juniors, Festiwal RCK Pro Jazz, Klucz Do Kariery oraz Getxo Jazz Festiwal.

Zespół prezentuje kompozycje autorskie Tomasza Wendta - saksofonisty, a także aranże znanych piosenek w stylu jazzowym, bluesowym i rockowym. Zespół tworzy więc muzykę, która jest przepełniona emocjami, wzruszeniami oraz nowymi doznaniami muzycznymi.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy zatem już 19-go listopada 2017 roku, do warszawskiego Białołęckiego Ośrodka Kultury, znajdującego się przy ulicy Van Gogha 1. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl