Tom Walker - koncert
Tom Walker wystąpi specjalnie dla Was w warszawskim Klubie Stodoła, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
28 października 2019 od 20:00
Za ile?
139 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Globalna gwiazda! Wokalista brytyjski, a także kompozytor, tegoroczny zdobywca jakże prestiżowej nagrody, bo statuetki BRIT Awards (kategoria: „Najlepszy brytyjski debiut”). Sam Tom Walker wystąpi specjalnie dla Was w warszawskim Klubie Stodoła, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 139 złotych. Impreza odbędzie się już 28-go października 2019 roku.

Artysta przyszedł na świat w roku 1991, 17-go grudnia (Glasgow). Swe inspiracje muzyczne czerpie on z twórczości innych sław, jak między innymi: Ray Charles, Paolo Nutini, czy też Muddy Waters. Na muzycznej scenie Walker występuje od roku 2015. W roku 2016 wydał płytę debiutancką, noszącą tytuł: „Sun Goes Down”. Natomiast w roku 2017 fani artysty doczekali się wielkiego przeboju: "Leave a Light On" - równocześnie singla zapowiadającego debiutancką płytę, pt.: "What a Time to Be Alive".

Piosenka, pod tytułem: „Leave a Light On” znalazła się na miejscu pierwszym listy iTunes w aż siedemnastu krajach, między innymi w Wielkiej Brytanii, sprzedał się w więcej niż dwóch milionach egzemplarzy, został wyświetlony więcej niż 300 milionów razy (YouTube). Singiel w jakże szybkim tempie pokrył się platyną (Wielka Brytania, Francji, Belgia, Holandia oraz podwójną platyną - Włochy i Szwajcaria). Utwór był również w Top 20 na liście Hot AC Airplay - USA. W roku 2018 Walker wydał kolejne dwa single, zaś w październiku gościnnie pojawił się w utworze, pod tytułem: "Walk Alone" formacji RUDIMENTAL.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl