Tiga - koncert
Tiga Sontag jest postacią bardzo charyzmatyczną, która na muzycznej scenie zaskakuje już od wielu lat, ponad to wprowadza wiele świeżości oraz nie pozwala się włożyć do szuflady w jednym tylko gatunku
Gdzie?
Sala Fly
Wejherowska 8, 54-239 Wrocław
Kiedy?
15 marca 2019 od 22:00
Za ile?
40 zł

Tiga Sontag jest postacią bardzo charyzmatyczną, która na muzycznej scenie zaskakuje już od wielu lat, ponad to wprowadza wiele świeżości oraz nie pozwala się włożyć do szuflady w jednym tylko gatunku. Przygoda z muzyką zaczęła się w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to artysta zaczął zaprzyjaźnić się z DJingiem na scenie lokalnej. W roku 2001 zadebiutował oficjalnie w charakterze producenta i ciężko sobie wyobrazić lepszy debiut, ponieważ „Sunglasses At Night” jest po dziś dzień jedną z bardziej kultowych pozycji w elektronice tanecznej. Później powstawały kolejne przeboje, jak chociażby „You Gonna Want Me”, „Bugatti”, „Shoes”, czy „Let's Go Dancing”, jak również remiksy, na przykład: dla Depeche Mode, dla Moby’ego lub też dla LCD Soundsystem. Wiele kompozycji własnych artysta wydał w swej wytwórni Turbo. W katalogu tej wytwórni znajdują się także produkcje Gesaffelsteina, The Hackera, Azari & III, czy Boys Noize.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go marca 2019 roku, do wrocławskiej Sali Fly, znajdującej się przy ulicy Wejherowskiej 8. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00,a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl