Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

TIFF Festival - Wydarzenia towarzyszące - Warsztaty - Fotografia kulinarna z Food Think Tank

TIFF Festival - Wydarzenia towarzyszące - Warsztaty - Fotografia kulinarna z Food Think Tank
 
Profesjonalna kuchnia, czyli pracownia, o nazwie food think tank, którą będzie możliwość podpatrywać.
gdzie?Pracownia Food Think Tank
Władysława Łokietka 6, 50-243 Wrocław
kiedy?11 września 2017 od 17:00 do 20:00
za ile?15 zł
organizatorTIFF Collective

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Festiwal TIFF oraz na towarzyszące mu wydarzenia, a w tym Warsztaty Kulinarna Fotografia wraz z Food Think Tank już 11 września 2017 roku.

Odbędzie się wówczas pokaz oraz szczegółowe omówienie technik, know how i sprzętu przy zrealizowaniu trzech dań specjalnie przygotowywanych dla Was przez Tomasza Hartmana, który jest szefem kuchni. Profesjonalna kuchnia, czyli pracownia, o nazwie food think tank, którą będzie możliwość podpatrywać. Szef odpowie Państwu, w miarę swych możliwości, na nurtujące Was pytania oraz odkryje tajemnice, aby robić profesjonalne zdjęcia różnych dań.

Prowadzący:
Jędrzej Stelmaszek - kulinarną fotografią zajmuje się właściwie od początku swojej przygody komercyjnej fotograficznej (rok 2006). Jest samoukiem, który cały swój warsztat wypracował przez doświadczenie oraz liczne eksperymenty, jak również dążąc wciąż za swą intuicją i łamiąc zasady ogólnie przyjęte. Działa on komercyjnie jako grappastudio.pl. Stworzył razem z przyjaciółmi kolektyw Food Think Tank, by w nim realizować się fotograficznie i nie tylko. Wciąga się coraz bardziej w magiczny świat gastronomii, kuchni oraz jedzenia.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Warsztaty, na które Państwa serdecznie zapraszamy odbędą się już 11 września 2017 roku, w godzinach od 17:00 do 20:00. Maksymalnie dla piętnastu osób, we Wrocławiu, przy ulicy Władysława Łokietka 6, w Food Think Tank. Warsztaty kosztują piętnaście złotych, prowadzone będą zapisy.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl