Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Tides From Nebula, Materia - koncert

Tides From Nebula, Materia - koncert
 
Potrafią oni przyłożyć, albo wprowadzić nastrój iście sielankowy, wspaniale czują się, kiedy wręcz bujają w kosmicznej przestrzeni.
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?17 listopada 2017 od 19:00
za ile?45 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncertową trasę formacji Tides From Nebula. Zespół pochodzący ze stolicy, który gra post-rocka wystąpi jesienią w 8 miastach w kraju. Promują oni ciągle rewelacyjną płytę, pod tytułem "Safehaven" wydaną w roku 2016, dzięki wytwórni Mystic Production. Ostatnia płyta zespołu dotarła do zaszczytnego trzynastego miejsca w notowaniu OLiS. Na trasie jesiennej, razem z grupą Tides From Nebula zaprezentują się również członkowie formacji Materia - Szczecinek. Pracują oni teraz nad swoim nowym krążkiem, a także członkowie grupy Sunnata ze stolicy.

Tides from Nebula tworzony jest przez: grającego na gitarze Adama Waleszyńskiego, na instrumentach klawiszowych oraz na gitarze Macieja Karbowskiego, grającego na basowej gitarze Przemka Węgłowskiego, a także grającego na perkusji Tomasza Stołowskiego. Zespół z Warszawy zdobył już dużą popularność poza granicami kraju, który proponuje swoim słuchaczom opowieści muzyczne, kreślone tylko przy pomocy dźwięków i brzmień. To wielka sztuka w ich wykonaniu, ściągać uwagę swych fanów używając dźwięków i niczego więcej. Trzeba jednak stwierdzić, z całą pewnością, że im udało się to osiągnąć na każdym z czterech albumów studyjnych.

Potrafią oni przyłożyć, albo wprowadzić nastrój iście sielankowy, wspaniale czują się, kiedy wręcz bujają w kosmicznej przestrzeni. Określić to zjawisko można jako film dźwiękowy, ale bez żadnego wizualnego podkładu. Klimat kinematograficzny był pewnie jednym z czynników, dzięki któremu zespół Tides From Nebula pozyskał samego Zbigniewa Presinera. Kompozytor światowej sławy, który tworzy filmową muzykę prowadził współpracę z kapelą przy tworzeniu świetnej płyty, pod tytułem: "Earthshine".

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Materia to zespół grający groove metal oraz djent. Wystąpili i zaistnieli w talent show, co potrafi ciągnąć się, a także zwyczajnie uwierać różnym kapelom. Jednak Materia dawno już udowodniła, iż nie jest produktem marketingowym, ale zespołem z krwi oraz z kości. "Must Be The Music" z pewnością pomógł formacji wybić się i pokazać szerszej publiczności. Materia jednak nie należy do tych, którzy nic nie robiąc kreatywnego, tylko czekają na przysłowiowa mannę z niebios. Biorą więc sprawy we własne ręce i działają. Wydali sami, jak również wyprodukowali świetny debiut, pt.: "Case Of Noise", z roku 2013 oraz kolejny krążek "We Are Materia", z roku 2015.

Michał Piesiak "Mihu" - wokalista grający także na basowej gitarze, brat wokalisty Tadeusz "Tede" również śpiewający i grający na gitarze, Adrian Dubiński "Adi" gra na gitarze i Jakub Marciniak "Marcia" gra na perkusji. Posiadają szerokie muzyczne horyzonty i właśnie dlatego słuchanie ich muzy jest porównywalne do oglądania dobrego filmu akcji. Objechali już Europę, zaś Polskę kilkakrotnie. Teraz nadszedł czas, by znów wyjechać w drogę, która przypada na okrągłą rocznicę, bo dziesiątą założenia zespołu.

Na koncert zapraszamy zatem 17-go listopada 2017 roku, do krakowskiego Kwadratu. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 19:00. Bilety wstępu kosztują 45 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl