The Xcerts - koncerty
Stanowią jeden z bardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych. W Polsce zyskali popularność dzięki wspólnym występom z formacją Nothing But Thieves.
Gdzie?
Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
Kiedy?
25 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
59 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Warszawski Klub Hydrozagadka stanie się areną ciekawego wydarzenia. Już 25 kwietnia Agencja Artystyczna Go Ahead ma zaszczyt zaprosić na koncert brytyjskiej formacji The Xcerts! Muzycy wracają do Polski i planują dwa koncerty. W warszawskiej Hydrozagadce 25 kwietnia oraz 26 kwietnia w klubie Pod Minogą w Poznaniu.

Formacja The Xcerts to grupa ze Szkocji. Aktualnie promują czwartą, autorską płytę. Muzycy oscylują wokół klimatów indie-rocka. Stanowią jeden z bardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych. W Polsce zyskali popularność dzięki wspólnym występom z formacją Nothing But Thieves. Dzieli scenę podczas wyprzedanych koncertów, w klubach wypełnionych do granic możliwości fanami dobrej muzyki. Grupa The Xcerts promować będzie album „Hold On To Your Heart”. Płyta ujrzała światło dzienne w połowie stycznia i od tej pory cieszy się zainteresowaniem i uznaniem fanów oraz krytyków. Serdecznie zapraszamy do klubu Hydrozagadka w Warszawie, który mieści się przy ulicy 11 Listopada 22.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl