The Wall po polsku- koncert
Połączenie fascynującej muzyki i niesamowitych tekstów zapewnią Państwu doznania na najwyższym poziomie, którego na długo zagoszczą w Waszej pamięci.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
28 marca 2019 od 19:00
Za ile?
90 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkowy koncert z Muzyką Pink Floyd- The Wall po polsku. Grupa Spare Bricks specjalnie dla Państwa zagra w całości polską wersję albumu "The Wall"!.

W polskiej wersji "The Wall" to 2-godzinna przygoda pełna niezapomnianych przeżyć. Połączenie fascynującej muzyki i niesamowitych tekstów zapewnią Państwu doznania na najwyższym poziomie, którego na długo zagoszczą w Waszej pamięci. Taki koncert, to także niepowtarzalna okazja, by przekonać się czy udało się nam- fanom, dobrze odczytać przesłanie kultowej grupy Pink Floyd? Czy to co w głównej mierze stworzył Roger Waters, jest tylko historią Pinka, który z po kolei z każdą nową cegłą w murze odgradza się od świata? A może jest to po prostu opowieść uniwersalna?

Podczas koncertu Spare Bricks zaprezentują wersję polską "The Wall", projekt ten powstał z okazji obchodów 40-sto lecia płyty "The Wall", które to przypada właśnie w tym roku. Zespół Spare Brick, który na rynku muzycznym działa od roku 2012 ma na celu w sposób wyjątkowy odświeżyć w fanach pamięć o tym jakże wspaniałym dziele. Za polskie słowa "The Wall" odpowiada Robert Zienkiewicz, tłumaczenia powstały w ścisłej współpracy z całym zespołem. Zachwycać będzie nas także nowa oprawa wizualna, która swoją innowacyjnością wzmocni całe przedsięwzięcie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Spare Bricks na rynku muzycznym istnieje od roku 2012, do tego czasu zagrali 50 koncertów floydowskich na terenie całej Polski, zawsze towarzyszyła im pełna sala fanów. Już w roku 2014 w repertuarze pochodzącej z Dolnego Śląska grupy Spare Bricks, znalazła się wersja polska utworu "Hey You", a dwa lata później na festiwalu o nazwie Floydowska Strona Ostródy grupa w towarzystwie chóru, który stworzyli widzowie wspólnie wykonali po polsku piosenkę "Another Brick in the Wall part II"- jeden z najbardziej znanych fragmentów płyty.

Teraz zespół z wielką ochotą zaprasza na koncert do Gdańska, gdzie po polsku wykonają podwójny album "The Wall", uznawany obok albumów "The Dark Side of the Moon" oraz "Wish You Were Here" za jedno z największych artystycznych osiągnięć zespołu Pink Floyd.

Wszystkie koncerty grupy Spare Bricks, są nawiązaniem do oryginału, przez co grupa zawsze daje widowisko wyjątkowe. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28 marca 2019 roku o godzinie 19.00 do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina w Gdańsku.
Cena biletu: 90 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl