Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Vibrators (UK) - pożegnalna trasa! + Nonsens / 30.01.18 - koncert

The Vibrators (UK) - pożegnalna trasa! + Nonsens / 30.01.18 - koncert
 
Zespół przeszedł do historii dzięki swym dwóm pierwszym albumom, noszącym tytuły: "Pure Mania: i "V2".
gdzie?D.K. Luksus
Wita Stwosza 16, 50-148 Wrocław
kiedy?30 stycznia 2018 od 20:00

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na koncert kultowego zespołu The Vibrators, który po czterdziestu latach swojej działalności zaprezentuje się przed publicznością europejską ostatni raz. The Vibrators grają punk rocka i pochodzą z UK, Londyn.

Formacja została założona w roku 1976 przez Knoxa (wokalistę) oraz Eddiego (perkusistę), który zresztą jedyny ze starej załogi gra do dziś. Zespół przeszedł do historii dzięki swym dwóm pierwszym albumom, noszącym tytuły: "Pure Mania: i "V2". Na ostatnim krążku znalazła się piosenka "Troops of Tomorrow". Potem inni klasycy grający również punk rocka rozpropagowali i wykonywali ich utwory. Ostatnia zaś pozycja w przebogatym dorobku grupy, to płyta, pod tytułem: "Punk Mania: Back To The Roots", która wydana została zaledwie trzy lata wstecz.

The Vibrators już od wielu lat zalicza się do klasyki muzyki punk rockowej w odsłonie rock'n'rollowej, a także jest jedną z nielicznych formacji fali pierwszej punk, które do tej pory daje regularne koncerty oraz nagrywa nowe krążki. Piosenki The Vibrators wykonywane były przez takie grupy jak: The Exploited, G.B.H, Die Toten Hosen, czy U.K. SUBS, REM.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Grający punka zespół z Wrocławia - NONSENS powstał w roku 1990 jako kapela sztandarowa ekipy załoganckiej "Grusza". Prezentują oni szybki, ostry oraz melodyjny punk wraz z wokalem żeńskim i tekstami bardzo życiowymi. Przez lata swej działalności zdołali wydać trzy kasety i dwie płyty. Sporo również koncertowali , tak w Polsce, jak i za granicą (Niemcy, Czechy). Ich ostatni krążek, pt.: "Oswoić oczy" ukazał się w roku 2006. Współpracowali natomiast z wydawnictwem "Pasażer". Kilka lat mieli koncertową absencję, ale teraz wracają, by nadal robić swoje.

Na koncert zapraszamy zatem już 30-go stycznia 2018 roku, do wrocławskiego D.K. Luksus, znajdującego się przy ulicy Wita Stwosza 16. Zaczynamy o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl