The Underground Man Koncert
Grupa z powodzeniem brała udział w przeróżnych konkursach i festiwalach muzycznych.
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
19 maja 2018 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

The Underground Man - projekt czworga muzyków zadomowionych w Lublinie. Formacja ma polskie i brytyjskie korzenie. Trzy lata temu wydali swoją debiutancką EP-kę "From the Basement". Grupa z powodzeniem brała udział w przeróżnych konkursach i festiwalach muzycznych. Pochwalić się mogą występem na Warsaw Maraton Orlen, który to zakończył się wygraną. Ten sukces przyniósł sporo satysfakcji i otworzył drzwi kolejnym wygranym. Początkiem maja 2015 roku formacja The Underground Man zyskała status laureata w rankingu dziennikarzy oraz maratończyków.

Wybrano ich spośród ponad dwustu zespołów niemal z całej Polski. W nagrodę zagrali koncert w studiu imienia Agnieszki Osieckiej. Koncert transmitowany był na żywo i stanowił część trójkowej audycji zwanej "Offensywa". Wydarzenie to stało się cezurą w losach zespołu. Od tego momentu można ich było usłyszeć w większości stacji radiowych, tych regionalnych oraz także ogólnopolskich. Dwa lata temu ukazała się reedycja znanej EP-ki. Wydanie wzbogacone zostało o dwa kolejne kawałki. Rok 2016 przyniósł także The Underground Man kolejne zwycięstwo. Formacja stała się finalistą konkursu, podczas zmagań Skoda Auto Muzyka, wygrali dwie główne nagrody.

Aktualne, debiutanckie wydawnictwo grupy promuje także teledyski, które nagrane zostały do kawałków "You could be here", "Inside of me" oraz do kolejnego, popularnego singla "Hysteria". Produkcją wszystkich wymienionych kawałków zajął się Michał Braum, który pochwalić się może współpracą z takimi gwiazdami jak: Hey, Artur, Lemon oraz wieloma innymi. Najnowszy singiel grupy "Hey" zaliczył premierę w kwietniu, rok temu.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

The Underground Man 19 maja pojawi się na scenie Karczmy pod Gontem przy ulicy Jana Kasprowicza 1a już 19 maja. Serdecznie zapraszamy! Startujemy o godzinie 21:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl