Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Underachievers w Gdańsku

The Underachievers w Gdańsku
 
"The Underachievers" to duet z Brooklynu w którego skład wchodzą Akthesavior oraz Issa Gold uznawani w środowisku hip-hopowym za nową nowojorską fale tegoż gatunku.
gdzie?Hala 90B
Elektryków 0, 80-863 Gdańsk
kiedy?12 lipca 2017 od 20:00
za ile?49 zł

SurfBurger wraz z Gdańsk Tattoo Konwent 2017 mają przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu, którego w Gdańsku nigdy wcześniej nie obchodzono. Specjalnie dla Państwa sprowadziliśmy duet z Nowego Jorku "The Underachievers", który zasłynął hitami, takimi jak na przykład: "Herb Shuttles" bądź "Gold Soul Theory" i "Play That Way". "The Underachievers" wystąpi 12 lipca 2017 roku w Hali 90B przy ulicy Elektryków 0.

"The Underachievers" to duet z Brooklynu w którego skład wchodzą Akthesavior oraz Issa Gold uznawani w środowisku hip-hopowym za nową nowojorską fale tegoż gatunku. Ich muzyką jest psychodeliczna forma rapu, która sięga do dorobków nowojorskich hip-hopowców, jak również do muzyki tworzonej przez artystów pochodzących z Los Angeles.

"So Devilish" czy "Gold Soul Theory", albo Herb Shuttles to kwintesencja stylu duetu The Underachievers. Nagrano do tego bardzo klimatyczny i ciekawy klip, a liczba jego odsłon na platformie YouTube przekroczyła już magiczną liczbę 25-ciu milionów!

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl