The Sisters of Mercy - koncert
Sisters Of Mercy są legendą, która została powołana do życia dzięki chimerycznemu oraz obdarzonemu niesamowitym głosem wokaliście
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
7 października 2019 od 19:00
Za ile?
130 zł

Knock Out Productions zaprezentuje Państwu dwa koncerty zespołu Sisters Of Mercy, które odbędą się w naszym kraju. Sisters Of Mercy przybędzie do Polski na Jesieni 2019 roku. Formacja pojawić się ma 6-go października w Klubie A2 (Wrocław) i dzień później, czyli 7-go października również we Wrocławiu, w Klubie Studio. W setliście koncertowej możecie się spodziewać najlepiej znanych piosenek zespołu, między innymi: "Temple Of Love", "More", "Lucretia My Reflection", czy "This Corrosion".

Sisters Of Mercy są legendą, która została powołana do życia dzięki chimerycznemu oraz obdarzonemu niesamowitym głosem wokaliście - Andrew Eldritch, w roku 1980, w Leeds. Chociaż od dawna nie wydała i nie nagrała nic nowego, to grupa przez cały czas jest dla wielu artystów inspiracją, jacy reprezentują różne gatunki muzyczne.

Dorobek Sióstr Miłosierdzia stanowią trzy studyjne płyty, dwie składanki, kilkanaście singli oraz trzy EP. Więcej chyba już nie będzie. Możemy liczyć najwyżej na kompilacje, czy reedycje. Jednak kapela Eldritcha koncertuje regularnie, odgrywając przed publiką swe słynne kompozycje, jakich ma w zanadrzu wiele, na przykład: "Lucretia My Reflection", "Dominion", "Temple Of Love", "Vision Thing", "This Corrosion" i "More". Andrew lubi przyjeżdżać do naszego kraju, ogromną sympatia darzy Kraków, w którym parokrotnie występował. Sprawdźcie jeżeli lubicie: The Cure, Fields Of The Nephilim, Sisterhood, Siouxsie And The Banshees, The Mission i Bauhaus.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 7-go października 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 130 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl