The Rasmus - koncert
Zespół The Rasmus wraca do nas po krótkiej przerwie, w granicach trasy koncertowej, która z kolei promuje ich nowy singiel, pod tytułem: "Paradise".
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
23 września 2018 od 19:00
Za ile?
89 zł

Po wielkim sukcesie koncertów w tamtym roku, które odbywały się w Krakowie i w Warszawie formacja The Rasmus ponownie odwiedzi Polskę w roku 2018! Zespół The Rasmus wraca do nas po krótkiej przerwie, w granicach trasy koncertowej, która z kolei promuje ich nowy singiel, pod tytułem: "Paradise". Został on nagrany, a także zmiksowany w Sztokholmie, zaś wyprodukowany dzięki szwedzkiemu The Family.

Formacja The Rasmus jest jedną z typowych eksportowych grup fińskich, która może pochwalić się świetną wręcz karierą, chociaż ich międzynarodowy sukces został przypieczętowany dopiero dzięki ich piątej płycie, kiedy singiel, pod tytułem: „In The Shadows” okazał się wielkim przebojem na całym świecie.

Rok 2012 - już po wydaniu trzech kolejnych albumów oraz wielu trasach koncertowych dookoła globu, członkowie zespołu: Lauri Ylönen, Eero Heinonen, Pauli Rantasalmi oraz Aki Hakala postanowili, że zrobią sobie przerwę i zajmą się swym prywatnym życiem. W tamtym czasie wokalista przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, dokładnie do Los Angeles i ta właśnie zmiana zdecydowanie pozytywnie wpłynęła na nową twórczość formacji.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Natomiast o nowym singlu, pod tytułem: „Paradise”, w tłumaczeniu z języka angielskiego: "Raj" Lauri Ylönen mówi, że Raj może być rzeczą względną i bardzo subiektywną, ponieważ to co dla jednych ludzi jest piekłem, dla innych jest właśnie rajem.

Na koncert The Rasmus zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go września 2018 roku, do gdańskiego Starego Meneżu, znajdującego się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl