Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Rasmus - koncert

The Rasmus - koncert
 
Nie jest to koniec niespodzianek przygotowanych przez formację fińską, która zaprezentuje Wam także swój najnowszy singiel, pod tytułem: "Paradise".
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?14 listopada 2017 od 20:00
za ile?99 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Zespół rockowy pochodzący z Finlandii na swoim koncie ma więcej niż cztery miliony sprzedanych albumów. To ogromny sukces, który jest doceniany również w naszym kraju, gdzie The Rasmus mają rzesze wiernych fanów. Po pięciu latach wracają do nas, aby ponownie zaskakiwać! Nie jest to koniec niespodzianek przygotowanych przez formację fińską, która zaprezentuje Wam także swój najnowszy singiel, pod tytułem: "Paradise". Został on zmiksowany oraz nagrany w Sztokholmie, zaś wyprodukowało go The Family ze Szwecji.

Jedna z topowych eksportowych kapel fińskich, która pochwalić może się świetną karierą. Jednak ich międzynarodowy sukces został odniesiony dzięki piątej z kolei płycie, kiedy to singiel, pod tytułem: "In The Shadows" był rozpoznawalny i uwielbiany na całej kuli ziemskiej.

W 2012 roku, kiedy wydali kolejne trzy albumy oraz odbyli wiele tras koncertowych po całym świecie, członkowie zespołu: Lauri Ylönen, Eero Heinonen, Pauli Rantasalmi, Aki Hakala postanowili zawiesić działalność formacji, zrobić przerwę. W tamtym czasie wokalista podjął decyzję o przeprowadzce do Los Angeles. Zmiana klimatu dała o sobie znać w nowej twórczości zespołu.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

"Paradise" - nowy singiel The Rasmus określany jest przez Lauri'ego Ylönen'a - wokalistę rajem, który dla każdego oznacza coś innego, ponieważ to rzecz względna. Bowiem, to co dla jednych jest piekłem, innym jawi się właśnie jako raj.

Na koncert The Rasmus zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go listopada 2017 roku, do Studenckiego Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat", znajdującego się przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl