Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Prodigy Night Sfinks700 - koncert

The Prodigy Night Sfinks700 - koncert
 
Możecie spodziewać się przekroju ich dorobku muzycznego w postaci breakbeat, rave, dnb oraz innych, które będą dobierane selektywnie przez wspaniałych specjalistów w swych branżach.
gdzie?Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
kiedy?od 28 lipca 2017 22:00 do 29 lipca 2017 05:00
za ile?10 zł
organizatorKlub Sfinks700

To już tradycja, że w ostatni weekend miesiąca lipca zaprosimy Państwa bardzo serdecznie na kolejną imprezę, składaną w hołdzie ekipie THE PRODIGY. Bez nich scena klubowa na całym świecie mogłaby nie wyglądać, tak jak wygląda teraz, natomiast niektóre muzyczne gatunki mogłyby nigdy nie powstać.

The Prodigy to bardzo wysoko zawieszona poprzeczka, dla niektórych nie do pokonania. Oznacza to, iż podczas trwania imprezy, nawiązywać będziemy do twórczości zespołu, ale nie tylko! Możecie spodziewać się przekroju ich dorobku muzycznego w postaci breakbeat, rave, dnb oraz innych, które będą dobierane selektywnie przez wspaniałych specjalistów w swych branżach.

Usłyszą Państwo, tak dobrze znane szlagiery, jak również numery, które były wydane tylko w postaci singli (lata dziewięćdziesiąte). Fontanną zaś zawładną takie dźwięki, jak rytmy housowe, progressive, czy tribal. Głównie i przede wszystkim rave pełna parą!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Wystąpią:
* Hawra vs. TR Hacker
* Bator
* Gren
* Disease

Zapraszamy już 28 lipca 2017 roku, do sopockiego Klubu Sfinks700. Zabawa do białego rana!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl