The Pink Floyd tribute show: Spare Bricks - koncert

The Pink Floyd tribute show: Spare Bricks - koncert
W trakcie koncertu usłyszą Państwo piosenki, jak między innymi: „Wish You Were Here”, „Comfortably Numb”, czy też „Money”.
Gdzie?
Planetarium Niebo Kopernika
Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa
Kiedy?
29 września 2018 od 20:00
Za ile?
30 zł

Spare Bricks to hołd dla zespołu Pink Floyd, formacji wszech-czasów dla licznych pokoleń fanów, którzy są zainteresowani oryginalną oraz ambitną muzyką. Wielka precyzja wykonania, a także autentyczna pasja muzyków ze Spare Bricks, jak również bardzo staranie przygotowywane efekty wizualne sprawią, że ich występy spotykają się zawsze z entuzjastycznym odbiorem publiczności. Jedyny zespół polski, który doceniony został przez wiernych fanów grupy Pink Floyd zebranych wokoło znanego i sławnego floydowskiego portalu, o nazwie: "A Fleeting Glimpse".

W trakcie koncertu usłyszą Państwo piosenki, jak między innymi: „Wish You Were Here”, „Comfortably Numb”, czy też „Money”. Polska formacja jest jedynym na świecie coverem bandem Pink Floyd, która w licznych piosenkach wykorzystuje wokal żeński. Zespół z wielkim powodzeniem koncertuje od lat sześciu. Ciągle się rozwijają i poszerzają swe instrumentarium.

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 29-go września 2018 roku, do warszawskiego Planetarium Niebo Kopernika, znajdującego się przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl