The Pineapple Thief featuring Gavin Harrison - koncert

The Pineapple Thief featuring Gavin Harrison - koncert
Pineapple Thief założony został w roku 1999 dzięki Brucowi Soordowi, który jest także głównym kompozytorem.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
21 września 2018 od 19:00
Za ile?
99 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Postrzegana w charakterze jednej z najbardziej emocjonujących formacji rockowych (rock progresywny), która powstała w Wielkiej Brytanii, w przestrzeni dwóch ostatnich dekad. Pineapple Thief założony został w roku 1999 dzięki Brucowi Soordowi, który jest także głównym kompozytorem. Grupa stale ewoluowała oraz doskonaliła swe brzmienie. Natomiast bas Jona Sykesa i produkcja oraz instrumenty klawiszowe Stevea Kitcha stały się częścią wręcz integralną ich brzmienia. Soord wyjaśnia, że po wielu latach zespół stał się po prostu o wiele większy niżeli suma jego części.

Zatem po sukcesie światowym płyty, pod tytułem: "Magnolia", z roku 2014 zespół wrócił w roku 2016 ze swoją najbardziej ambitną płytą studyjną jak do tego czasu. "Your Wilderness" to tytuł ich jedenastego albumu studyjnego, który zresztą jest świetnym dowodem na to, że grupa ciągle się rozwija twórczo. Formacja nie przestaje zadziwiać. Pierwszy raz zaprosili do wspólnej pracy nad płytą Gości specjalnych.

Rok 2017 przyniósł The Pineapple Thief podróż w trasę koncertową po Europie, w trakcie której ich towarzyszami byli Gavin Harrison z King Crimson - perkusja, a także Darran Charles z Godsticks - gitara. Każdy z Was, którzy mieli okazję słuchać koncertów potwierdzą, iż nowy i pięcioosobowy skład pozwolił Steve'owi, Bruce'owi oraz Jonowi rozwijać ich bardzo charakterystyczne brzmienie i sprawiając, iż grupa błyszczy na scenie.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go września 2018 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła - Main Stage, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety kosztują 99 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl