Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Piano Guys - koncert

The Piano Guys - koncert
 
Brzmienie dźwięków instrumentów, bez użycia tekstów utworów oraz wokalu zamieniają hity popowe w klasyczną muzykę, to niesamowite.
gdzie?Centralny Ośrodek Sportu Hala "Torwar"
Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa
kiedy?6 czerwca 2017 od 20:00
za ile?169 zł
organizatorAgencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie The Piano Guys, którzy swoją wielką popularność zdobyli dzięki serwisowi internetowemu: YouTube. Tam właśnie publikują swoje video, na których zamieszczają popularne utwory we własnym wykonaniu. Grają natomiast na wiolonczeli oraz na pianinie. Formacja złożona jest z czterech osób, a mianowicie:

* Jona Schmidta, który jest pianistą
* Paula Andersona, który z kolei jest producentem videoklipów
* Stevena Nelsona grającego na wiolonczeli
* Al van der Beek, który jest producentem

Brzmienie dźwięków instrumentów, bez użycia tekstów utworów oraz wokalu zamieniają hity popowe w klasyczną muzykę, to niesamowite. Usłyszymy zatem przeróbki takich piosenek, jak:

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

* "Let It Go" pochodzącą z "Krainy Lodu" Disneya
* "Titanum" sławnego Davida Guetty i wiele innych

Mają na swoim koncie już pięć płyt, które zdobyły miejsca pierwsze w plebiscycie Billboard, natomiast 28 października miała miejsce premiera kolejnego albumu, o tytule: "Uncharted". Bilety już niedługo ukażą się w sprzedaży. Musicie Państwo koniecznie sprawdzić jak grupa prezentuje swoje talenty na żywo. Koncert odbędzie się 6 czerwca 2017 roku, w warszawskim Centralnym Ośrodku Sportu Hali "Towar".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl