Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Orchestra Lords of the Sound

The Orchestra Lords of the Sound
 
To zaproszenie do spędzenia z orkiestrą fantastycznego wieczoru, podczas którego serwowane będą wyborne smaczki muzyczne prezentujące światowy poziom.
gdzie?Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka - TV Wrocław
Al. Karkonoska 8, 53-015 Wrocław
kiedy?23 listopada 2017 od 19:00
za ile?99 zł

Sala Koncertowa imienia Jana Kaczmarka w Radiu Wrocław stanie się arena ciekawego wydarzenia muzycznego. Już 23 listopada o godzinie 19:00 na scenie przy alei Karkonoskiej 8 wysłuchać będzie można koncertu Oscar Music Awards, który wykona dla Państwa „Lords of the Sound”.

Orkiestra o nazwie „Lord of the Sound” ma w zwyczaju nieustannie zaskakiwać widza. Orkiestra pojawia się w coraz świeższych odsłonach. Wizytówką tej mistrzowskiej formacji nadal pozostaje muzyka filmowa. Już 23 listopada pojawi się okazja, by wysłuchać długo wyczekiwanego programu Oscar Music Awards. Utwory budujące repertuar koncertu to przede wszystkim kompozycje, które zostały uhonorowane nominacjami do Oskara plasując się w słynnej kategorii zwanej „Najlepsza muzyka filmowa”.

Z wrocławskiej sceny popłynął dźwięki kultowych realizacji, które na potrzeby koncertu przyjęły kostium symfoniczny. Wśród popularnych tytułów odnajdziemy ścieżki dźwiękowe z Piątego Elementu, Harry Pottera, Piratów z Karaibów, Władcy Pierścienia, Avatara, Grawitacji, Zapachu kobiety, Gwiezdnych wojen, Nienawistnej ósemki, Jak zostać królem, Mad maxa, Matrixa, Titanica, Gladiatora, Skyfall - 007 James Bond, Moulin Rouge, Grand BudapestHotel, Incepcji czy Listy Schindlera.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Barwnym dodatkiem tego eleganckiego koncertu stanie się autorskie show wizualne wzbogacone o elementy 3D, zabawne psoty dyrygentów, wybryki "z przymrużeniem oka" prowadzącego. Wszystkie te starania po to, by dać się porwać pozytywnym emocjom oraz dobremu nastrojowi.

Serdecznie zapraszamy nie tylko do wysłuchania koncertu! To zaproszenie do spędzenia z orkiestrą fantastycznego wieczoru, podczas którego serwowane będą wyborne smaczki muzyczne prezentujące światowy poziom. A wszystko to w mistrzowskich wykonaniach orkiestry symfonicznej.

Orkiestra wystąpi pod batutą dyrygentów Witali Fizera oraz Witali Sarażyńskiego. Za produkcję odpowiedzialny został Andrzej Nowatorów. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl