The Mischlinge Exposé - Carolyn Enger

The Mischlinge Exposé - Carolyn Enger
W repertuarze znajdują się piosenki muzyków żydowsko-niemieckich: Feliksa Mendelssohna, Alexandra Zamlinsky’ego, Arnolda Schoenberga, Hannsa Eislera
Gdzie?
Fundacja Bente Kahan - Synagoga pod Białym Bocianem
Pawła Włodkowica 7, 50-042 Wrocław
Kiedy?
9 lutego 2020 od 18:00 do 20:00
Za ile?
25 zł
Organizator
Fundacja Bente Kahan

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wyjątkowy i osobisty koncert Carolyn Enger - pianistki, który odbędzie się już 9-go lutego 2020 roku, we wrocławskiej Fundacji Bente Kahan - Synagodze pod Białym Bocianem, znajdującej się przy ulicy Pawła Włodkowica 7. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, potrwa do 20:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

The Mischlinge Exposé - wyjątkowy koncert w trakcie którego Carolyn Enger zaprezentuje historię swej rodziny, jaka pochodzi z Breslau, jak również podzieli się z publiką swym osobistym doświadczeniem, dotyczącym judaizmu.

W repertuarze znajdują się piosenki muzyków żydowsko-niemieckich: Feliksa Mendelssohna, Alexandra Zamlinsky’ego, Arnolda Schoenberga, Hannsa Eislera, a także dzieła kompozytorów współczesnych z Izraela: Liora Navoka i Paula Ben-Haima.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Muzyka ta jest kontekstem do opowieści ojca oraz matki chrzestnej samej Carolyn Enger. Patrząc przez pryzmat historycznego kontekstu, poetyckiego i artystycznego świadectwa „wybitnych nawróconych”, równocześnie słuchacz śledzi w trakcie koncertu jej historię rodzinną podróżowania pomiędzy judaizmem a chrześcijaństwem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl