Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Lemon Lovers (Portugalia) + Call of Cuckoo - koncert

The Lemon Lovers (Portugalia) + Call of Cuckoo - koncert
 
Zespół Call Of Cuckoo jest niezwykle burzliwą mieszaniną pięciu osobowości oraz przeróżnych korzeni muzycznych.
gdzie?Drukarnia Jazz Club
Nadwiślańska 1, 30-527 Kraków
kiedy?21 lutego 2018 od 19:00
za ile?20 zł

Wild West Booking i Fresh Music Booking oraz Sideways serdecznie zapraszają Państwa na koncert The Lemon Lovers - prosto z Portugalii. Ich album został zmiksowany przez Brian'a Lucey'a - odpowiedzialnego również za wielki sukces takich formacji, jak na przykład: Arctic Monkeys, Chet Faker, czy The Black Keys. Gatunkowo jest to alternatywny rock, choć w ich muzyce wyczujemy zmieszany klasyczny vibe vintage'owy oraz rockowy pazur indie. Grupa znana jest z koncertów na festiwalach na całym kontynencie europejskim. Poziom światowy wprost z gorącej Portugalii.

Zespół Lemon Lovers dokładnie pochodzi z Porto. Zaczęli na żywo występować w roku 2013, kiedy na rynku już była dostępna ich EPka. Zaledwie dwa lata potem posiadali tyle materiału własnego, iż starczyło na wydanie debiutanckiego krążka, pt. "Loud, Sexy and Rude", z roku 2015. W kolejnym roku wydali następną płytę, pt.: "Watching the Dancers". W początkach kariery skupieni byli głównie na portugalskim rynku oraz na hiszpańskim, jednak później zaczęli jeździć coraz dalej, zapuszczając się nawet w regiony wschodnio- i środkowoeuropejskie. Ponieważ Lemon Lovers wierni są zasadzie, żeby grać, grać i raz jeszcze grać. To właśnie przynosi wspaniałe efekty, bo odzew fanów wszędzie gdzie zespół się pojawia jest imponujący.

Dziesięć koncertów w naszym kraju to jedynie wycinek tej ogromnej, prawie dwumiesięcznej trasy koncertowej zespołu, która wiedzie również przez Francję, Czechy, Włochy i Hiszpanię. Nie wolno ich przegapić, ponieważ nie wiadomo, kiedy znów odwiedzą Polskę. Jeżeli dopiszecie tezę, iż jeszcze kiedyś będą mieli do tego predyspozycje. Radzimy jednak nie ryzykować, tylko kupić bilety już teraz.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zespół Call Of Cuckoo jest niezwykle burzliwą mieszaniną pięciu osobowości oraz przeróżnych korzeni muzycznych. Tworzą wspólnie muzykę, która oscyluje wokoło math rocka oraz nu prog rocka, ale usłyszeć w niej można także domieszki jazzu, funky oraz innych gatunków. Formacja powstała w Krakowie, w roku 2016, w październiku. Pomysłodawcami przedsięwzięcia byli gitarzyści: Piotr Mierzwa oraz Albin Talik. Zespół w składzie obecnym gra od roku 2017, od czerwca. Na początku mieli w zamyśle tworzenie instrumentalnej muzyki, jednak po kilku miesiącach eksperymentowania, jak również wielu próbach postanowili, iż do współpracy zaproszą wokalistkę - Marię Green. Później do grupy dołączyli Maciek Dzik, który gra na perkusji oraz Brunon Lubas grający na gitarze basowej.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 21-go lutego 2018 roku, do krakowskiego Klubu Drukarnia Jazz, znajdującego się przy ulicy Nadwiślańskiej 1. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl