The Kelly Familly - We Got Love Live 2018 - koncert

The Kelly Familly - We Got Love Live 2018 - koncert
W trakcie koncertu nie mogłoby zabraknąć ich najsłynniejszych hitów, jak na przykład: „An Angel” i „I can’t help myself”, a także nowych kompozycji, pochodzących z wydanego w marcu albumu We Got Love
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
6 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
119 zł

Słynna rodzinna formacja muzyczna, występująca pod nazwą: The Kelly Family jakiś czas temu ogłosiła wielki powrót na scenę muzyczną. Z pewnością ten fakt ucieszył ich rzesze fanów, znajdujących się na całej kuli ziemskiej. Podczas trasy koncertowej po Europie zespół odwiedzi trzy miasta w Polsce: Kraków, Łódź oraz Gdańsk. The Kelly Family jest jednym z najsłynniejszych zespołów na świecie, ba to jedna z najlepiej znanych rodzin! W latach dziewięćdziesiątych bili wszelakie rekordy, na przykład: dwadzieścia milionów sprzedanych płyt, kilkadziesiąt platynowych oraz złotych albumów, a także więcej niż pięćdziesiąt najważniejszych muzycznych nagród na świecie.

W trakcie koncertu nie mogłoby zabraknąć ich najsłynniejszych hitów, jak na przykład: „An Angel” i „I can’t help myself”, a także nowych kompozycji, pochodzących z wydanego w marcu albumu „We Got Love”. Odbędziemy zatem podróż muzyczną przez czterdzieści lat historii tej rodziny, która dzięki swojej autentyczności oraz ogromie pozytywnej energii zamienia koncerty w przeżycia wręcz ekstremalne.

Na koncert zapraszamy bardzo serdecznie już 6-go kwietnia 2018 roku, do gdańskiej Ergo Areny, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 119 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl