Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Homesick / Anatol / Sky - koncert

The Homesick / Anatol / Sky - koncert
 
Równocześnie natężenie alienacji, które zawiera się w muzyce Sky sprawia, że ten marsz jest pogrzebowym, ale oglądanym z miejsca bezpiecznego.
gdzie?Klubokawiarnia Chmury
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?27 września 2017 od 20:00
za ile?15 zł

The Homesick - przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie trzech chłopaków, pochodzących z tak głębokiego zadupia, iż, jeżeli mamy dać wiarę ich prasowej notatce, nie traficie tam, mając nawet GPS. Ale muzyka The Homesick wcale nie potrzebuje GPS-ów, aby dotrzeć do serc tych wszystkich, którym jest miło po posłuchaniu tagów, jak na przykład shoegaze, noise-pop, oraz post-punk.

Przedstawiamy również formację Anatol. Na początku projekt solowy Kuby Malinowskiego, który gra w Złotej Jesieni oraz współpracuje z eksperymentalnym label enjoy life. Teraz Anatol jest zespołem pełnoprawnym, w którym prócz Kuby gra jeszcze Mikołaj Kołaczek (także Złota Jesień, jak również Dzbany, Vegetable Kingdom, czy Las Kabacki) oraz Emil Macherzyński (też Złota Jesień, ale ex, oraz miedzy innymi Nevada, Palcolor). Popsute, piękne, ale za to hiciarskie utwory.

Sky - jest solowym projektem Magdy z Evvolves. Mógłby ktoś powiedzieć, iż tak właśnie może brzmieć marsz coldwave'owy pogrzebowy dla twych marzeń przeznaczony. Równocześnie natężenie alienacji, które zawiera się w muzyce Sky sprawia, że ten marsz jest pogrzebowym, ale oglądanym z miejsca bezpiecznego.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy zatem już 27 września 2017 roku, o godzinie 20:00, do warszawskiej Klubokawiarni Chmury, znajdującej się przy ulicy 11 Listopada 22. Wstęp na wydarzenie kosztuje 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl