Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Hardkiss - Perfection Tour

The Hardkiss - Perfection Tour
 
Hardkiss jest niezależnym zespołem muzyczny, który korzenie ma w Kijowie.
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?26 maja 2017 od 19:00
za ile?79 zł

Hardkiss to najlepszy zespół w kategorii "zespoły alternatywne". Autorem tej opinii jest M1 Music Awards z Ukrainy.

Hardkiss jest niezależnym zespołem muzyczny, który korzenie ma w Kijowie. Prezentują wyjątkowy collage rocka, muzyki elektronicznej i popu. Sami o sobie mówią, że grają „progresywny pop”. W ich artystycznej działalności dostrzec można ciekawe próby łączenia, wydawałoby się, niespójnych elementów: melodyjnego brzmienia, mocnej aranżacji, głębokich tekstów i oczywiście soulowego brzmienia wokalu Julii Saninej. W wyniku tych aranżacji otrzymujemy nie tylko muzykę graną na żywo i to na najwyższym poziomie, lecz także widowisko o spektakularnym rozmachu.

Artyści zostali nominowani do ukraińskiej nagrody MTV EMA (kategoria: NAJLEPSZY UKRAIŃSKI ARTYSTA). Zdobyli pięć statuetek w ramach ukraińskiej nagrody muzycznej „Yuna” (kategoria: NAJLEPSZY ALBUM, NAJLEPSZE VIDEO, NAJLEPSZA PIOSENKA). Formacja The Hardkiss była na Ukrainie twarzą marki Pepsi oraz Lenovo. „Forbes” umieścił solistkę grupy na liście wśród trzydziestu niezwykle utalentowanych Ukraińców ostatnich trzydziestu lat!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Grupa Hardkiss debiutowała albumem „Kamienie i miód” (2014), który zaprezentowany został w najważniejszej kijowskiej sali koncertowej. Imprezę zaszczyciło prawie siedem tysięcy osób! Rok po debiucie światło dzienne ujrzała płyta „Cold Altair” (2015).

Obecnie zespół Hardkiss przygotuje się do imprezy świętującej jubileusz pięciu lat istnienia. W planach mają kilka nowych singli i rozbudowaną europejską trasę koncertową, którą postanowili zatytułować „Perfection Tour”.

Ku uciesze fanów i miłośników rasowego rocka informujemy, że na trasie „Perfection Tour” pojawiły się polskie przystanki.

Kraków, ulica Stanisława Skarżyńskiego 1, Klub Kwadrat
data: 26 maja 2017, godzina: 19:00.
Warszawa, ulica Fort Wola 22, Klub Progresja,
data: 27 maja 2017, godzina: 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl