The Fruitcakes - koncert
Obranie takiej drogi dało owoce w postaci brzmienia melodyjnego, pełnego wysublimowanych smaczków oraz nie oczywistości, które składają się finalnie na jakże spójny materiał.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
8 września 2019 od 20:00
Za ile?
30 zł

W erze zdominowanej elektroniką, powrót do sześćdziesiątych lat, do epoki dla odmiennej muzyki, tak stylistycznie, jak i technicznie od współczesnych nam czasów zdaje się, że jest nie tylko eksperymentem, co nawet przejawem szaleństwa. Jednakże w twórczości zespołu The Fruitcakes nic nie dzieje się przypadkowo, bo są to wybory świadome środków, dzięki którym powstają wyjątkowe koncepcje formacji robiącej wielką różnicę na scenie muzyki polskiej XXI wieku.

Składając hołd klasyce rockowej z końca lat sześćdziesiątych, czego dowodami są ogromne wpływy zespołu The Beatles oraz sceny psychodelicznej, zatem The Fruitcakes tworzą niesamowicie dopieszczoną harmonicznie muzykę. Obranie takiej drogi dało owoce w postaci brzmienia melodyjnego, pełnego wysublimowanych smaczków oraz nie oczywistości, które składają się finalnie na jakże spójny materiał. W roku 2017, 7-go lipca nakładem krajowego oddziału belgijskiej wytwórni, pod nazwą: PIAS Poland ukazała się płyta, pt.: “2”, która odebrała pozytywne recenzje, tak w Polsce, jak również poza jej granicami, co z kolei zaowocowało pojawieniem się grupy na takich festiwalach, jak między innymi: Off Festival, Alter Fest, Spring Break, Slot Art, czy Off Camera.

W roku 2019 The Fruitcakes wrócą do studia, zakładając, że zarejestrują niedojrzały do tej pory materiał. Trzecia płyta formacji ma się ukazać już tej jesieni.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go września 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Przed, po oraz w trakcie koncertu Fruitcakes zdradzą Wam liczne szczegóły dotyczące zawartości płyty.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl