Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

The Forest Tuner - Tunes - koncert

The Forest Tuner - Tunes - koncert
 
Stroiciel Lasu największą przyjemność stara się czerpać z wsłuchiwania się, bardzo spokojnego w dźwięki naturalne przyrody oraz stara się tworzyć muzykę, która mogłaby oddać stan ducha artysty.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?8 września 2017 od 21:00
za ile?35 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół Szymona Białoruckiego, który jest puzonistom, natomiast jego zespół nosi nazwę: The Forest Tuner. Muzyka kwartetu nie idzie w parze z głównym nurtem wschodzących jazzowych formacji. Stroiciel Lasu największą przyjemność stara się czerpać z wsłuchiwania się, bardzo spokojnego w dźwięki naturalne przyrody oraz stara się tworzyć muzykę, która mogłaby oddać stan ducha artysty. Swymi melodiami pragnie opowiedzieć historie posiadające morał, ale pozostawia również swoim słuchaczom sporo miejsca na ich interpretacje.

"Tunes" to płyta debiutancka, która została wydana nakładem SJ Records. Znajduje się na niej 9 kompozycji Białoruckiego. Wykonuje je natomiast z Mateuszem Sobiechowskim, który gra na fortepianie oraz z Adamem Tadelem grającym na kontrabasie, jak również z Piotrem Budniakiem, który gra na perkusji. Ostania z piosenek na płycie, nosząca tytuł: "Stroiciel" zobrazowana jest krótkim animowanym filmikiem, który został stworzony przez rysownika i grafika Marcina Podolca.

Zespół wyróżniony został przez Instytut Muzyki oraz Tańca, znajdujący się w stolicy i uzyskał wsparcie na zrealizowanie płyty "Tunes", w granicach programu "Debiut jazzowy fonograficzny". Premierowy koncert płyty miał miejsce 10 lipca roku 2016, w trakcie festiwalu, pod nazwą Summer Jazz Days Warsaw. Natomiast my na koncert zapraszamy Państwa już 8 września 2017 roku, do sopockiego teatru Boto, który znajduje się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, wstęp kosztuje 35 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl