The Dumplings: Trasa Przykro Mi - koncert
Zatem zamierzamy naładować Was ogromną dawką energii na następne lata, które spędzicie bez nich. Przybądźcie zatem!
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
23 listopada 2019 od 19:00
Za ile?
50 zł
Organizator
Kayax

Wydarzenie będzie miało miejsce w granicach trasy pożegnalnej, pod tytułem: "Przykro mi", która zwiastuje przerwę w działalności formacji. 15-go sierpnia grupa poinformowała fanów o zaplanowanej przerwie w działaniu, równocześnie ogłaszając cykl koncertów w granicach trasy pożegnalnej. Nasi kochani przez ostatnie sześć lat zespół grał oraz nagrywał specjalnie dla Was i to bez przerwy. Bardzo Wam dziękujemy, iż ciągle jesteście z nami oraz że nas wspieracie w naszej pracy!

Postanowili zatem chwilę odetchnąć oraz zrobić sobie dłuższą przerwę, uzbierać nowych doświadczeń, a także wrócić później ze zdwojoną siłą! Zanim jednak to nastąpi, zaprosimy na ostatnią trasę, pod nazwą: "Przykro mi". Zatem zamierzamy naładować Was ogromną dawką energii na następne lata, które spędzicie bez nich. Przybądźcie zatem! Tak zapraszają Justyna Święs oraz Kuba Karaś swoich wiernych fanów do wzięcia udziału w koncertach.

To laureaci Nagrody Fryderyk, kategoria: Debiut (rok 2014). Nowoczesna elektronika, która nasiąknęła głębokim basem. Emocjonalna intensywność przełożona na teksty, które opisują mikrokosmos międzyludzkich relacji z perspektywy ludzi młodych. Taneczny smutek oraz chwytliwe melodie. Kuba Karaś (teksty i muzyka) oraz Justyna Święs (teksty i śpiew) udowadniają, iż świetnie potrafią przemawiać swoim głosem bez jakichś niepotrzebnych kompromisów.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na ich koncie znajdują się trzy płyty: „No Bad Days”, „Raj” oraz „Sea You Later”. "Raj" ukazał się 21-go września roku 2018. Nowa płyta była nominowana do nagrody Fryderyka, w roku 2019, kategoria: "Album Roku Pop Alternatywny". Album został w całości napisany, skomponowany oraz wyprodukowany przez twórców "No Bad Days" oraz "Sea You Later".

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2019 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują50 złotych. Organizatorem imprezy jest natomiast Kayax.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl