The Dumplings: Trasa Przykro Mi (drugi termin) - koncert

The Dumplings: Trasa Przykro Mi (drugi termin) - koncert
W związku z wielkim zainteresowaniem pożegnalnym, grudniowym koncertem zespołu The Dumplings, popularny duet postanowił o dodatkowym występie również w warszawskim klubie.
Gdzie?
Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
Kiedy?
30 grudnia 2019 od 20:00
Za ile?
66 zł
Organizator
STODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Otwarcie drzwi nastąpi o godzinie 19:00, a o godzinie 20:00 nastąpi początek koncertu, na który bardzo serdecznie Państwa zapraszamy już 30-go grudnia 2019 roku, do warszawskiego Klubu Stodoła, znajdującego się przy ulicy Stefana Batorego 10. Bilety na wydarzenie kosztują 66 złotych, a jego organizatorem jest Stodoła Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej.

W związku z wielkim zainteresowaniem pożegnalnym, grudniowym koncertem zespołu The Dumplings, popularny duet postanowił o dodatkowym występie również w warszawskim klubie. Impreza będzie miała miejsce w granicach trasy pożegnalnej, pod tytułem: "Przykro mi", która zwiastuje przerwę w działaniach formacji. 15-go sierpnia grupa poinformowała swych słuchaczy o zaplanowanej przerwie w działaniach scenicznych, równocześnie ogłaszając cykl pożegnalnych koncertów.

Laureaci Nagrody Fryderyk, kategoria: Debiut Roku 2014. Nowoczesna elektronika nasiąknięta jest głębokim basem. Emocjonalna intensywność przekłada się na teksty i opisuje mikrokosmos międzyludzkich relacji z perspektywy ludzi młodych. Taneczny smutek oraz chwytliwe melodie. Śpiew i teksty: Justyna Święs oraz muzyka i teksty: Kuba Karaś udowadniają, iż potrafią przemawiać swym własnym głosem beż żadnych niepotrzebnych kompromisów.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na swym koncie posiadają trzy płyty: „No Bad Days”, „Raj” oraz „Sea You Later”. "Raj" ukazał się 21-go września 2018 roku. Nowa płyta była natomiast nominowana do nagrody Fryderyka w roku 2019, kategoria: "Album Roku Pop Alternatywny". Album w całości został napisany, wyprodukowany i skomponowany przez twórców "No Bad Days" oraz "Sea You Later".

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl